SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7377564

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Podbij wegle juz i daj inse jak stoi. Po co czekasz. 4 tyg gh ch**a da.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
snara
Thomas07
No wlasnie ta insa i gh to moj as w rekawie ktory ma pojsc pod koniec masy, inse chce dac rano do sniadania i przedtreningowo,





Mozesz poleciec 2 cykle po 4 tyg na insie ..

Ja bym dal do sniadania ,po treningu i 2 posilku po treningu .



Ja chce koniecznie to przedtreningowo
Sprobowac , wala tak chlopaki u mnie i pompa jak sk... mowia ze trzebatego doswiadczyc hehe ,
Jeden koleszka nawet z antkiem sobie przedtreningowo laczy inse juz w ogole rozpierucha
Ale to znane tematy kazdy wie o co chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Co do dhb wroce di domu i zaloze temat

Inse daj pre i post. Nie z rana.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-01-11 16:43:10
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
dmq92
Podbij wegle juz i daj inse jak stoi. Po co czekasz. 4 tyg gh ch**a da.


W realizacji odkad tu piszemy juz dwie miseczki ryzu poszly hyhy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
dmq92
Co do dhb wroce di domu i zaloze temat

Inse daj pre i post. Nie z rana.



Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-01-11 16:43:10



Tzn post ze tez od razu po treningu ?

Przed i od razu po ? Hmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470203
Ladujesz do posilku pre workout inse
Za 1,5-2h trenujesz
W razie czego masz jakies wegle na treningu
Kończysz trening
Bijesz kolejna dawke i jesz tam potreningowy jakis izolat plus ww co tan sobie lubisz
Za 60-90 minut jesz solidny potreningowy

Bez filozofii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Tutaj raczej minicut nie będzie potrzebny, co widać po formie, co to miałoby dać.
Jeśli micha jest, trening solidny, może za mała objętość? U mnie dopiero ruszyło widocznie jak zacząłem robić kolosalne objętości, dziś na pull wyszedłem ok 12 a dopiero co wszamałem potreningowy ok 3h mi zeszło, ale też mam 2 duże ciężkie ćwiczenia przy których pod koniec przerwy idą po 4-5min. Nie wyobrażam sobie jak ludzi robią ciągi na 6powtórzeń i odpoczywają 2minuty, nie ma takiego mocarza, żeby się zregenerował tak szybko, a potem słyszę, że martwy to na koniec treningu (głupota), martwy nie działa, martwego nie robię bo mi nic nie daje. No wystarczy za krótka przerwa by upier. sobie przyrosty. Zamiast 6 powtórzeń zrobimy 5 i już 250kg w plecy do stymulującej objętości. A zmęczyć i tak zmęczy.

Jeszcze widziałem przypadek gościa, który na bombie siedział kilka lat, zero hcg w tym czasie, progesteron miał praktycznie wyzerowany i tak samo miska ok, trening ok, dawki coraz większe i zero reakcji. Kilka miesięcy pregnenolone plus hcg e3d, progesteron odbił i jakiś progres się pojawił.

Amg27
Nie wiem thomas czy masz sie z czego śmiać skoro stoisz w miejscu każdy głupi wie , ze jak masa stoi w miejscu to wchodzisz na jakiegoś mini cuta i lecisz z tematem dalej a k***a Wojmir sie madruje bo wyłapał słowo z kontekstu . Faktycznie śmieszne w h**


zbij estro, odstaw trena, z niczego, ani nikogo się nie śmieję, po prostu często ludzie walą takiego babola, a wystarczy przeczytać to słowo na głos i już zapala się czerwona lampka i nie jest to żadne słowo wyrwane z kontekstu, bo kontekst świadczył, że chodzi o wrażliwość insulinową a nie jakąś insulinoodproność
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Thomas07
dmq92
Co do dhb wroce di domu i zaloze temat

Inse daj pre i post. Nie z rana.




Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-01-11 16:43:10



Tzn post ze tez od razu po treningu ?

Przed i od razu po ? Hmm


Mi najlepiej sie bilo.

Insa do posilku przed treningowego
Godzine przed carbo + dodatki i to juz wystarczylo na pompe .
Po godzinie bije gh i trening i po treningu insa i ww +B a po godzinie posilek .
I insa i posilek.
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
@wojmir nom tu duzo prawdy. Co do tego martwego np.


Ale tu nie ma co tego tematu poruszac bo o tym badanka mowia. A jak mowia to klamstwo na bank.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-01-11 17:14:11
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Ja dorzucę do tego dhb, jeszcze menta i Prime chętnie bym przebadal z tego. Z naciskiem na menta bo do primy jak wrócę to na stare lata
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium