SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7318946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
Egon33
parej
lodzianin1
Primka i masa ciężki temat tym bardziej że u 90% prima ubije e2


U mnie wysoka aromatyzacja, przy primce i tak brałem eksemestan, a e2 okej, ponad normę.
Z środków anabolicznych (względnie nie wpływających "kosząco" na zdrowie) to pewnie zostaje npp i boldenon? Coś jeszcze można tu zaliczxyć?



Na masę ? Masz jeszcze dhb , meta, Antek ( tabsy czy inj nie takie straszne jak ludzie mówią ), tura , ment . Szczerze to poza nondro i testem ( czasem meta i Antek ) nic więcej ci nie potrzeba na amatorskie ( co nie znaczy że kiepskie ) przyrosty .


Akurat na NPP źle reaguję. Zostało mi ostatnie opakowanie calutkie, nieotworzone i pewnie wyrzucę do śmietnika.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
LDL
A brałeś orale lub mastera? Trochę się lipidami obawiam, aby mnie nie zdyskwalifikowały do leczenia. Lecę 100 mg provi ed i lipidy były ok- w kwietniu. Co polecasz unikać na Izo w SAA? Operować samymi dawkami teścia?



Leciał master wtedy ale ja akurat na niego dobrze reaguje i nie miesza mi w organizmie.

Co polecam unikać ? Wszelakie orale i wszystko co może jechać po lipidach i wątrobie :) Test + GH ewentualnie master jak dobrze reagujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
Ile maksymalnie towaru w jeden bark można zaaplikować, by się wchłonął skutecznie? 3ml?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39809
Michass90
MalwaCK
No i namówiliście...Tyle że poleci 50mg T /50mg M / co dwie i pół doby.
Ehh wy faceci. Zawsze podkuszą ;)


Wiemy co dobre : )



modlic
MalwaCK
No i namówiliście...Tyle że poleci 50mg T /50mg M / co dwie i pół doby.
Ehh wy faceci. Zawsze podkuszą ;)

Żeby cie tylko nie zablokowało, żarcik sytuacyjny.



Jak dam sobie Avatar kobiety, zmienię nick na żeński i przy okazji będę pimpowal medical pharme wrzucając badania z kulturalnych suplow to też będziecie mnie podrywać ?
5

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
lasican1
LDL
A brałeś orale lub mastera? Trochę się lipidami obawiam, aby mnie nie zdyskwalifikowały do leczenia. Lecę 100 mg provi ed i lipidy były ok- w kwietniu. Co polecasz unikać na Izo w SAA? Operować samymi dawkami teścia?



Leciał master wtedy ale ja akurat na niego dobrze reaguje i nie miesza mi w organizmie.

Co polecam unikać ? Wszelakie orale i wszystko co może jechać po lipidach i wątrobie :) Test + GH ewentualnie master jak dobrze reagujesz.


A NPP pod warunkiem, że samo Izo mi nie wsiądzie na głowę?
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39809

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39809

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887218
LDL
lasican1
LDL
A brałeś orale lub mastera? Trochę się lipidami obawiam, aby mnie nie zdyskwalifikowały do leczenia. Lecę 100 mg provi ed i lipidy były ok- w kwietniu. Co polecasz unikać na Izo w SAA? Operować samymi dawkami teścia?



Leciał master wtedy ale ja akurat na niego dobrze reaguje i nie miesza mi w organizmie.

Co polecam unikać ? Wszelakie orale i wszystko co może jechać po lipidach i wątrobie :) Test + GH ewentualnie master jak dobrze reagujesz.


A NPP pod warunkiem, że samo Izo mi nie wsiądzie na głowę?


To wszystko sprawa indywidualna tak naprawdę. Spróbować możesz - ja na czas izo ograniczałem wszystko do minimum ale to też z tego powodu, że szły większe dawki przy ostatniej kuracji po to aby ją szybciej zakończyć. Przy mniejszych dawkach i dłuższym stosowaniu może aż tak bardzo to NPP Ci się nie odbije czkawką - natomiast jak wspomniałem - sprawa mocno indywidualna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6400
Zaraz będzie 2 miesiące na izo dawka aktualna 40mg i póki co jest git tylko usta pękają i trzeba nak***iać balsamami.Mam carex z rosmana za dyche i pomaga elegancko.

Leci test tylko .Lipidy jak i wątroba nic się nie zmieniły.Lipidy miałem dolna norma , wątrobowe 3/4 normy i dalej tak jest.
Tak jak mi tu polecono suplementuje NAC liv52 omega probiotyki maslan sodu.
I oby tak dalej ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium