SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7315344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
kaczo
Czytalem wiem ze kolege pocieli troche ale dmq moim zdaniem nie robi roznicy czy nie trenujesz z powodu takiego czy innego i sam wiesz ze forma moment wraca... Niech sie cieszy ze zyje a nie martwi ze trenowac nie moze


To ja zle przeczytalem Twoj poprzedni post. ucieklo mi sedno jest jak piszesz.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 96 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2650
krzykacz
5złote za dobre info

Płace jak za prezydenta :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Creme
Macie racje w sumie żyje to najważniejsze jak dalej będę takie smutne historie miał w głowie to do woreczka strunowego szybko zajrzę i do zawiniatek ze sreberek Nowa praca Nowe miejsce kwestia kilkunastu dni idę spać od jutra już zero słodyczy normalne jedzenie tyle mogę zrobić dzięki za wsparcie


Jak cie to pocieszy to ja myslalem ze jak osiemnastki dozyje to.bedzie cud.
Teraz mam 39 a tez mialem tyle ostrych komedi po drodze ze se ma pol plecow wydziabalem Feniksa :)

Zycie jest piekne i zawsze warto zyc.

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
PatrykSłowik
Kurczę panowie zna ktoś jakieś siłownie otwarte w wawie? Tydzień deloada mogę zrobić ale więcej nie wytrzymam psychicznie. Poratuje ktoś dobrym info?



No chyba pozamykanie wszystkie z tego co wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 544 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 20272
głupie pytanie, ale spytam w razie zarażenia koronawirusem powiedzieć że sie jest na bombie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Wirus nie atakuje koksiarzy bo się boi.
3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 503 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9798
Powiedzieć powiedzieć, przeciez jak Cię będą ładować w kaftan i do izolatki to musisz zdążyć zabrac flakony z chaty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Dokładnie %)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 437 Napisanych postów 751 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7368
Tabiano
Powiedzieć powiedzieć, przeciez jak Cię będą ładować w kaftan i do izolatki to musisz zdążyć zabrac flakony z chaty.


Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Możliwe żeby libido było mniejsze przez za duży wysiłek na początku cyklu?
Praca fizyczna + mega intensywne treningi? 3 lotka propa - codziennie praca i treningi a coś z libido gorzej niż przed.. przed 1 lotka I treningiem był ogień wszystko dopięte oprócz spania teraz - od dzisiaj to poprawie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium