SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7317991

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
prz1993
Każdy robi co uważa za słuszne, ale dla mnie brać antydepresanty tylko po to, żeby wytrzymać na trenie, nie przygotowując się nawet do zawodów, to jakaś abstrakcja.

Ja się nie zgadzam ze stwierdzeniem, że każdy niech robi co uważa za słuszne. Jeżeli ktoś pcha się w kłopoty a ja mam doświadczenie, to ze zwykłej życzliwości doradzę. To tak jak na siłce, jak ktoś szuka wzrokiem, bo nie może sobie z czymś poradzić, to pomagam. Obojętność jest też wyborem moralnym. Kulturystyka i tak z natury jest sportem egoistycznym, dlatego wychodzenie po za siebie by pomagać, wspierać i dobrze radzić, winniśmy szczególnie akcentować w swoim życiu i dla zdrowia psychicznego. A jak komuś dobrze idzie, to motywować, by był jeszcze lepszy...Takie jest moje zdanie.
5

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Ale co tu na necie można gadać. Mówisz typowi, że głupotą jest walić SSRI + leki nasenno/uspokajające tylko po to by sylwetka była trochę fajniej zbita dzięki trenowi, a on że jest okej. No dalej sensu to nie ma. Potem się okazuje, że kolejny stał się mało stabilny emocjonalnie jak np. taki Egon co tu "doradza" i w nerwach żre za dużo potasu by trafić do szpitala bo się pokłócił z panną i jeszcze uprawia boks z kobietami.





Zmieniony przez - Cayek w dniu 2022-12-13 11:50:38
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870245
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
to nie jest abstrakcja - trzeba nazywac rzeczy po imieniu, to jest k***a glupota i to jeszcze do takiej dawki... to nie jest ten, co mowil ze wyszedl z depresji jaki czas temu a teraz wali taki mix lekow na glowe, zeby moc przybic ace 100mg e2d bo chce byc dopizgany do konca zycia?
8

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Ja w tym roku naodp.i.e.r.d.alalem bedac na 250 testa week więc nie ma reguły %) Teraz jestem na trenie, 500testa, 300mastera i jestem znacznie bardziej spokojny niż wcześniej na tym 250testa. Napewno tez lepiej znoszę tren niż te 5/6lat temu kiedy wycofałem się z przygotowań do zawodów. Dziś czuje nerwowość ale mam do tego dystans. Osobiście nigdy nie brałem żadnych psychotropów i nie wezmę


Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2022-12-13 12:30:31
1

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
W psycho łatwo wejść trudno wyjść

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
Najlepiej po prostu nie wchodzić. Dla mnie idiotyczne środki tak samo jak clen.

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Brałem 12 lat sertraline, do tego pregabalina bupropion czasem i mirtazapina a na sen chlorptothixen i odstawiłem jakoś normalnie więc nie gadajcie głupot jak nie wiecie jak jest w praktyce.
Uzależniają to benzo, metylofenidat i inne. Mam wszystko pod kontrolą i się nie interesujcie moim zdrowiem psychicznym bo to nie forum od tego. Czuję się bdb i chvj niektórym do tego.

A ty ziki może ustawisz się pogadać zamiast cisnąć mi na forum cipeczko?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Ale Ty walisz benzo Poza tym raczej nikt nie bierze pod uwagę jak się czujesz bo nikt Cię osobiście nie zna, tylko gadamy między sobą, że walenie benzo i leków mieszających w neuroprzekaźnikach, tylko po to by brać tren, który da Ci trochę fajniejszą sylwetkę i siłę to ogólnie głupota. Dla mnie to ty możesz walić heroinę po kablach. Twoje życie, twoja sprawa. Ja neguje metody uspokajania emocji na trenie za pomocą takich farmaceutyków takiego kalibru.
4

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
To moje życie i krzywdy nikomu nie robię. A benzo w małych dawkach jak już mówiłem bo miałem dwie sprawy w sądzie, vwkasnie z jednej wracam i jutro benzo już nie będzie. Nie chciałem wybuchnąć na sprawie. Ot co. Będzie dalej gaba dhea sertralina.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium