SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7436585

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Iść do lekarza po nasenne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35120 Napisanych postów 89980 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941386
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jajca pełne to bolą .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
skejcik
Ja od pół roku jakoś kładę się i wstaje o tych samych godzinach, odstawiam telefon, komputer etc godzinę przed położeniem się, a i tak czasem zanim zasnę miną 2-3h + wybudzanie się po kilka razy każdej nocy i nie wiem już co robić z tym faktem


Elektronika dobrze ale to jedno, co w głowie zabierasz do spania to drugie i najczęściej ważny fakt który utrudnia odpowiednią jakość snu.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
czynnikow moze byc wiele. rownie dobrze mozesz miec zajechany CUN, mozesz miec kortyzol w kosmosie, jak rowniez inne aspekty nie sa na miejscu, jak np. spozywasz duzo roznych stymulantow w ciagu dnia chociazby jak pre workout'y. tak wiec najpierw przeanalizuj sobie wszystko, a w ostatecznosci po nasenne do lekarza.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Z tym kortyzolem to daleko idące ciągle wnioski, znam pare osób (m/w) kortyzol badany jak trzeba norma rano/wieczór w górze ale ze spaniem problemów nie ma. Ogólnie wiele czynników, po kolei odhaczać długa droga. Lepiej zapić clona ćwiartka na 2dni położy zdrowo
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42363
Kortyzol w normie, stymulantów nie używam. Kawę sobie wypije czasem, ale to albo w weekend albo do południa.
CUN też raczej zajechany nie jest bo miałem prawie 2 tygodnie leżenia ze względu na nederwaną czwórkę.
A w głowie jedyne co mam jak tak nie mogę usnąć to " k***a kiedy ja w końcu usnę, przecież się nie wyśpię "

edit. jakiś nasennych też bym wolał uniknąć bo kiedyś mi się przegięło pałkę i się obudziłem po 3 dniach w szpitalu


Zmieniony przez - skejcik w dniu 2021-02-01 16:07:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 296 Napisanych postów 528 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3353
Zauwazylem u siebie ze na cyklu lepiej sypiam niz na offie. Kortyzolu to dawno nie badalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35120 Napisanych postów 89980 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941386
skejcik
Kortyzol w normie, stymulantów nie używam. Kawę sobie wypije czasem, ale to albo w weekend albo do południa.
CUN też raczej zajechany nie jest bo miałem prawie 2 tygodnie leżenia ze względu na nederwaną czwórkę.
A w głowie jedyne co mam jak tak nie mogę usnąć to " k***a kiedy ja w końcu usnę, przecież się nie wyśpię "

edit. jakiś nasennych też bym wolał uniknąć bo kiedyś mi się przegięło pałkę i się obudziłem po 3 dniach w szpitalu



Zmieniony przez - skejcik w dniu 2021-02-01 16:07:19

Problem może leżeć w psychice/głowie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Skejcik co leci obecnie ?

omerta 2

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium