SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7317398

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
Mexo1288
Maj 20
Mexo1288
Cześć,

czy przy antku też występuje blok na apetyt?

Może być blok apetytu ale: kwestia osobnicza, kwestia dawki, długość stosowania, inne specyfiki i interakcje. Na pewno nie tak, jak meta oral.


A mógłbyś coś więcej wypowiedzieć się na temat mitu osłabienia działania oralnych sterydów w połączeniu z heparegenem? Faktycznie efekt jest marginalny?

Osłabienie działania oralnych sterydów w połączeniu z heparegenem? Nie nazwałbym tego efektem marginalnym, tylko efektem szamańskich mitów i zabobonów;).
1

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 32 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 515
Czyli 100 mg heparegenu do każdej z czterech dawek oralnego sterydu jest jak najbardziej ok, tak?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
Mexo1288
Czyli 100 mg heparegenu do każdej z czterech dawek oralnego sterydu jest jak najbardziej ok, tak?

100mg hepa do dawki oral antka, mety itp. nie będzie ok. Wątrobę obciąża wszystko co wchodzi do układu pokarmowego. Nawet najbardziej zdrowe ziółka. Heparegen, Nac są ok, osobom z zatruciem albo ciężką niewydolnością tego organu. To nie działa tak, jak np. pankreatyna w trzustce. Robisz kurację, trzymasz dietę bez syfu, woda a hepa, Nac itp. możesz dać po cyklu. Możesz. Bez tego, jak jesteś normalnym zdrowym człowiekiem, też pójdzie. Wątroba ma genialne właściwości regeneracyjne.
1

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
Ja dodam od siebie ze watroba ( jak i caly organizm) najlepiej regeneruje sie na noc. Ma wtedy kilka godzin "spokoju". Dlatego ja zawsze wrzucam NAC czy inne suple na noc. One bowiem nie chronia a pomagaja sie oczyszczac.
2

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Ktoś miał ciągła czkawkę na cyklu ?
Żadne domowe sposobie nie pomogaja :(
Czkawka co 5 sekund

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 332 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5957
ziki2000
Ktoś miał ciągła czkawkę na cyklu ?
Żadne domowe sposobie nie pomogaja :(
Czkawka co 5 sekund


czkawkę się ma wtedy jak ktoś cię wspomina, a na tym forum ciągle jesteś wspominany

usuń powiadomienia
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364449 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669144
ziki2000
Ktoś miał ciągła czkawkę na cyklu ?
Żadne domowe sposobie nie pomogaja :(
Czkawka co 5 sekund


miałem kiedyś w tym jedną kilkudniową dostałem jakieś leki pamietam bo przy 2 dniach coś takiego mówił ze serce moze się oberwać
przeyepana sprawa a tak potrafi mnie trzymać po kilka godz staram się po czknięciu zapijać powoli wodę a jak sis zbliza kolejna czkniecie to wieksza ilością
tak sobie teraz radze ale nascie lat wstecz chyba wszystko mnie już bolało w srodku po 2 dniach i zero spaniach praktycznie
co mi przepisał nie pamietam bo to było naście lat wstecz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
ziki2000
Ktoś miał ciągła czkawkę na cyklu ?
Żadne domowe sposobie nie pomogaja :(
Czkawka co 5 sekund

Raz w życiu, dwa lata wstecz, miałem trzydobową czkawkę ciągiem. Nie życzę nikomu. W akcie jakiejś intuicji i desperacji (lekarz zalecał popijać wodę i zatrzymywać powietrze ;) skoczyłem do żabki i kupiłem paczkę cienkich babskich fajek-jestem niepalący...i po pierwszym papierosie jak ręka odjął, pomogło. Może nie było to podejście racjonalno-naukowe, ale okazało się skuteczne i nieważne jaki mechanizm wtedy zadziałał.
1

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364449 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669144
pamietam to do dzisiaj tez mnie dobrze przetyrało
zero jedzenia praktycznie głodny nie wyspany a najgorszy ból od tego czkania
leciałem pamietam na czekoladzie lekarz mi kazał ssać kawałki czekolady %

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Maj 20
ziki2000
Ktoś miał ciągła czkawkę na cyklu ?
Żadne domowe sposobie nie pomogaja :(
Czkawka co 5 sekund

Raz w życiu, dwa lata wstecz, miałem trzydobową czkawkę ciągiem. Nie życzę nikomu. W akcie jakiejś intuicji i desperacji (lekarz zalecał popijać wodę i zatrzymywać powietrze ;) skoczyłem do żabki i kupiłem paczkę cienkich babskich fajek-jestem niepalący...i po pierwszym papierosie jak ręka odjął, pomogło. Może nie było to podejście racjonalno-naukowe, ale okazało się skuteczne i nieważne jaki mechanizm wtedy zadziałał.


A to powiem Ci ze ja mialem taką historię w roku 2015 .. 4dni czkawki nom-stop dosłownie jak to człowieka wkur*wiało to głowa mała i popijałem wodą i miętą itp i powietrze wstrzymywalem itp nic nie pomogło samo przeszło jakoś..
1

Michass90

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium