SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7448676

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94940 Napisanych postów 364923 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670479
W_ojtek23
Pewnie tabsa 1mg podzielił na 8 części?? It's the kind of magic


A jak ma 2 mg ? To na 16 %
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
parej
dmq92
.
A jak wywalę HCG, to nie będę musiał brać dostinexu na zbicie prolaktyny? Obecnie 0,12 mg kabergoliny co 7 dni, by trzymać w ryzach w środku widełek.



Zmieniony przez - parej w dniu 2022-10-13 19:24:09



Pytanie do kryształowej kuli.

Stary nie wiem o Tobie nic. Zero, a chcesz diagnozy. To jakby diagnozować uszkodzenie silnika na wyłączonym silniku nie podnosząc maski.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4985 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93227
lodzianin1
W_ojtek23
Pewnie tabsa 1mg podzielił na 8 części?? It's the kind of magic


A jak ma 2 mg ? To na 16 %


Why not. Letro tak podzieliłem. Deska, dobry cienki nóż i jazda

No oczywiście zależy jeszcze jaką konsystencję ma tabs. Czy daje się dzielić czy np się kruszy lub miażdży.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Zamiast rozpuścić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
meirii
Jak to zrobiłeś że masz 0.12 mg?

Jedynym preparatem na polskim rynku zawierającym kabergolinę jest Dostinex w dawce 0,5 mg. Na pół je przełamuję łatwo, bo mają przedziałek. A połówkę przekrajam nożem, które również dzieli się bez problemu.

Czy picie EAA podczas treningu daje wymierne efekty, czy jeśli po prostu jemy tego białka w ciągu dnia wystarczająco, to nie ma takiej potrzeby?

Czy można mieć podwyższony mocznik (badanie krwi) z powodu picia tylko 4L wody dziennie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12116
Myślałem że 1 mg na 8 części. A to dla mnie nie realne.
Chłopy jak robicie redu, jaką proc kalorii dajecie z ww a jaka z t? Chodzi mi o stosunek kcal jednego do drugiego. To pytanie do osób które znają swoje ft3 i ft4. Robię sobie pewne zależności hormonalne a tolerancje wyższych ww nad wyższymi tłuszczami. I chciałbym sprawdzić czy jedna z moich teorii jest słuszna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
Węglowodany 200, tłuszcze 40, Białko 200. Ciężko o mniej węglowodanów, ciężko też o mniej tłuszczy. A białko wysoko, co by utrzymać mięśnie. Robiłem badania na koniec redukcji i tsh, ft3 i ft4 w normie oczywiście. TSH środek (50%), FT3 tak 40% normy. FT4 16% normy. Ale w normie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
SalvatoreLucania
Czyli na chłopski rozum jeden na boldzie zrobi przez rok 5kg czystego miesnia a drugiemu tylko wyskoczy zyłka na czole od wkurzenia ze wydal tyle kasy na nic?
Jednym slowem totolotek albo raczej EQ-lotek


Z czystej ciekawości: 5 kg czystego mięśnia w rok to dużo zakładając 8 miesiecy masy i 4 miesiace redukcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24666 Napisanych postów 68324 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538620
W hvj duzo
1

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12116
Zależy. Jeśli zakładając że ważysz przy 10 proc bf 75 kg to te 5 kg w rok normalnie, ale jak już jest np 120 kg to 5 kg to mega dużo. To 1 kwestia. Druga to genetyka.
1

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium