SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319661

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
lordknaga
nigdy nie slyszalem, zeby ktos jechal mastera i mogl odstawic ia...


...może w środku była primka ;)

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
_GANGSTA_
prz1993
Ja mam identycznie. 100mg provi w ogóle nie czułem, a mastera I 300mg już robi robotę.


Dla.mnie swietny srodek.Ja dryfowalem na roznych dawkach i 700-800 mialem.Twardosc na plus,definicja,libido,ale nieco wieksze agresja no u zwiekszone sebum wiec wysyfia ale nie jakos tragicznie.


Większa ilość sebum? Przecież do pochodna DHT, więc nie powinno być w drugą stronę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30866
LDL
_GANGSTA_
prz1993
Ja mam identycznie. 100mg provi w ogóle nie czułem, a mastera I 300mg już robi robotę.


Dla.mnie swietny srodek.Ja dryfowalem na roznych dawkach i 700-800 mialem.Twardosc na plus,definicja,libido,ale nieco wieksze agresja no u zwiekszone sebum wiec wysyfia ale nie jakos tragicznie.


Większa ilość sebum? Przecież do pochodna DHT, więc nie powinno być w drugą stronę?


Ja tak nie mam.Jestem podatny na tradzik.Dawki mastera 600-800 wysyfialy mocniej skora tlustsza w tle test 300 ktory byl i tak podbity po mostku(problemu przy samym tescie nie mam ale przy relatywnych dawkach 200-400)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39812
Siewca Wiatru
Maciek Pietrewicz z R.Progress uważa Mastera za stratę pieniędzy jeśli to nie jest okres przed startowy. Większość ludzi sobie chwali , ja również. Zupełnie inaczej się czuję lecąc Test + Master na surplusie. Nie uważam go za IA ale wyraźnie mi pomaga wiązać e2 i trzymać na jednym pułapie. Uwielbiam mieć w tle jakąkolwiek formę DHT. U mnie bardziej Master niż Provi.

Ja po wakacjach dorzucam właśnie mastera (wystartuje od 300mg) do 400testa i ciągnę dalej masę ;) czy to strata kasy będzie? Będzie dalej dodatni bilans kcal, dalej ogień na treningu i będę tak masował ;)
Wiem że zaraz usłyszę że lepiej byłoby nandro jakieś dorzucić, ale z względów że dwa lata temu miałem problemy z alko i prochem to jednak wolę unikac nandrolonow i nie kusić losu
1

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
F1.08
Michass90
HGH w liquidzie widziałem ze Andro ma ? Próbował ktoś ? Jak sie ma w porównaniu do tego kutego ?


Kutego? Ty myslisz ze liquid sie pije? tez kujesz...tylko rozrobiony juz jest.


Albo daje do e papierosa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
lordknaga
nigdy nie slyszalem, zeby ktos jechal mastera i mogl odstawic ia...


Ale możesz potwierdzić, że master ingerował w stężeniu estro?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
nie moge, bo ja dam troche testa wyzej i mam estro w kosmosie, wiec tak czy tak musze leciec ia.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 57 Wiek 32 lat Na forum 308 dni Przeczytanych tematów 820
Michass90
HGH w liquidzie widziałem ze Andro ma ? Próbował ktoś ? Jak sie ma w porównaniu do tego kutego ?


Kuć to wiesz co można, ale raczej nie siebie za pomocą HGH xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Vizun
Michass90
HGH w liquidzie widziałem ze Andro ma ? Próbował ktoś ? Jak sie ma w porównaniu do tego kutego ?


Kuć to wiesz co można, ale raczej nie siebie za pomocą HGH xD


Ja pier*dole człowiek napisze jedno słowo źle i takie ****** mają pożywkę ręce opadają
1

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
Jakie macie zdanie o dodaniu provi do deki z testem?


Zmieniony przez - Venomit w dniu 2023-07-20 20:56:58

Mierz siły na zamiary

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium