SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7395133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
GymSherpa
dmq92
Nie No ze sportów zimowych to ja głównie chlanie i depresje uprawiam


no to pozdrawiam Cie ze stanowiska, wiszac sobie swobodnie














Zmieniony przez - GymSherpa w dniu 06/03/2021 18:28:38

Tez kocham góry ale mniej hardcorowe

U mnie leci hydro 5-10mg i to ratuje na redu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 296 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4803
GymSherpa
szybkie pytanko: hydroxy nie, triticco nie, zolpidem nie. czy w takim razie zostaje tylko xanax?


Zapytaj się o Lorafen(lorazepam)- no chyba najsilniejsza benzodiazepina w Polsce. Ale po 2,5 mg może Cię nie być nawet 24h. Raz śp babcia mi dała to jak zjadłem w piątek po 21:00 to obudziłem się w sobotę po 18-tej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ch** dobrze poj**alem ze zdjęciami haha dobrze ze nudesow nie wj**alem xD
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
o koorwa, niezle %) no ja nie wiem co ze mna jest nie tak. hydroxy zero dzialania. trittico jadlem przez 20 dni, bo musi sie skumulowac i chooj wielki babelki. no to poszedlem po zolpidem (nasen) i ch**a, nawet powieka mi nie opadnie. prze.j**ane ogolnie.

czytam o tym temazepan i pisza, ze to benzodiazepiny, ale zolpidem tez wiaze sie z receptorem benzo wchodzac w kompleks receptora GABA, czyli schemat dzialania praktycznie taki sam, wiec jaka tu moze byc roznica w dzialaniu? chce to zrozumiec bo nie znam sie na tych nasennych w ogole.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
fajnie dymq, gdzie to bylo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 296 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4803
GymSherpa
o koorwa, niezle %) no ja nie wiem co ze mna jest nie tak. hydroxy zero dzialania. trittico jadlem przez 20 dni, bo musi sie skumulowac i chooj wielki babelki. no to poszedlem po zolpidem (nasen) i ch**a, nawet powieka mi nie opadnie. prze.j**ane ogolnie.

czytam o tym temazepan i pisza, ze to benzodiazepiny, ale zolpidem tez wiaze sie z receptorem benzo wchodzac w kompleks receptora GABA, czyli schemat dzialania praktycznie taki sam, wiec jaka tu moze byc roznica w dzialaniu? chce to zrozumiec bo nie znam sie na tych nasennych w ogole.


Walnij zolpidem domięśniowo to zaśniesz na stojąco. Chcesz instruktaż?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
poprosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35098 Napisanych postów 89969 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941265
GymSherpa
pawel82
Tak samo jak po kwetce, 2-3h dochodzenia do siebie można kawa wiadrami pić nic nie pomaga...


rozwinalbys prosze kwetke, w sensie pelna nazwa, bo po skrocie nic mi to nie mowi %)

Kwetiapina...


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Tutaj na wypadzie do Zakopanego choć zwykle wole mniej oklepane miejscówki choć teraz była okazja właśnie bo górale zaczęli strajki i się pootwierali a ludzi tam zero wiec szło pozwiedzać wszystko bez udziału ogromu ludzi, zdjęcie z Kasprowego przy -27stopniach i nocnym wietrze, 2 min nagrywalem filmik bez rękawiczki i po tym czasie 20 minut nie czułem ręki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
no ja nie zlicze ile razy w trakcie akcji gorskich mialem chwilowe odmrozenie dloni. chyba najgorszemu wrogowi nie zycze uczucia naplywajacej z powrotem krwi do palcow. wyjesz z bolu, doslownie. najgorzej wspominam grudzien 2018 dzien przed wigilia, jak pojechalismy z ziomkiem zrobic sciane pod Gasienicowym Stawem (niedaleko schroniska Murowaniec) to bylo -16 stopni, wialo 50km/h, wiec odczuwalna temp byla na poziomie ok. -22, do tego sniezyca. w polowie wspinu musielismy robic wycof, bo warunki juz byly dosc smiertelne i wtedy wlasnie 2x na odcinku 80m odmrozilem sobie palce. ziomek to samo. smieszne to bylo, bo raz jeden darl ryja z bolu, a potem drugi i za kazdym razem wiedzielismy o co chodzi %)
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium