SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7377569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Natura
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Ale najlepiej zmodyfikowana ta natura Haha

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
KimDzongUn
poleci ktoś coś na dobry sen? wcinam właśnie WXN easy slim i w nocy normalnie cały czas sie budze po kilka razy czasem to o 22 zasypian i budze się o 1 wyspany i wku*wiony. A tu w szafce jeszcze clen czeka to dopiero nic nie pośpie.


zolpidem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Znajomy chwali sobie nasen ale ja to tam sie nie znam na tych specyfikach, ze dwa razy cos na wspomaganie snu bralem ale to w sytuacji podbramkowej bylo. A ogolnie to najlepiej mi sie spi w krotkich i czestych drzemkach(?). 3-4x 2h na dobe to moj idealny sen. Niestety ciezko jest dopasowac z takim trybem do zycia w swiecie gdzie godziny pracy sa ustalone ciagiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 323 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 24352
najgorsze jest to że akurat cały tydzień jak mam na 5 do roboty to ani razu nie dospałem do budzika zawsze po 3 sie budziłem i już wkurzony nie moglem dalej usnąć. zobacze ten nasen i pojde po recepte na ten zolpiden bo widze ze to grosze kosztuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
kiedys tu byla rozmowa o tym i wlasnie sporo ludzi polecalo zolpidem jako bezpieczny w miare, lepszy niz benzo bo wiadomo jak na benzo z czasem jest gorzej niz bylo,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Dużo osób bierze ten zolpidem. Ale trzeba trafić pod siebie. Kumpel mi polecił jako mega kose i żeby tylko pół tabsa brać, bo do kibla nie dojdę (jego odczucia) . U mnie bez efektu, cały też bez efektu. Dla mnie benzo (ale doraźnie nie przez kwartał ed!) pewniejsze.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
nasen jest ok ale dość szybko organizm się uodparnia , osobiście stosuję sporadycznie kwateplinę 100-200 i dobrze mi się na tym śpi , ale to sporadycznie bo był okres ze leciałem non stop kolor na tym i była tragedia to odstawić

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94913 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
z delikatnych relka fajnie działa , zwłaszcza ta iniekcyjna

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Zolpidem OK, Zopiclon też OK. Możesz spróbować co lepiej się sprawdzi. Diaz u mnie słabo, 10-15mg dopiero kładzie i otwieram oczy po 48h
2

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium