SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7275392

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Zalezy co jest przyczyna. Ipp moze.byc dobrym wyborem w wielu przypadkach
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
F1.08
Panowie - pytanko z innej beczki dla kogoś z mojej rodziny.

Jaka jest najlepsza alternatywa dla Inhibitorów pompy protonowej przy chorobie refluksowej? Mam na myśli coś nie na receptę, co pomoże załagodzić objawy? Jakieś zioła może pomagają? Wiem że mleko trochę pomaga


To zależy co jest przyczyną refluksu
Bo ogólnie ipp więcej szkody robią niż pożytku .

Jest trochę sposobów naturalnych
bez skutków ubocznych ale przedewszystkim osoba chora musi mieć miskę ogarnięta a nie jeść śmieci itd
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 940 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33903
Pytanie czysto teoretyczne do osób które szamaja letro, przy 500 testa dawałem 0.25tabs letro co 7 dni, i estro było w normie nisko, teraz 750 testa i jem 0.25 co 4 dni, niestety badania będę w stanie dopiero zrobić przed świętami, czuję się dość dobrze. Do osób które szamaja, totalnie tylko z mojej ciekawości. Jak u was wygląda dawkowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 691 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18695
Jestem w szoku dziś zaczął sie 7 tydzień cyklu na bold/test przy bramie na klatę siadla taka pompa ze bałem się swojego odbicia w lustrze %) wydolność też mega ale to już od jakiegoś czasu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Unikaj luster
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34924 Napisanych postów 89864 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940267
Kroker
Pytanie czysto teoretyczne do osób które szamaja letro, przy 500 testa dawałem 0.25tabs letro co 7 dni, i estro było w normie nisko, teraz 750 testa i jem 0.25 co 4 dni, niestety badania będę w stanie dopiero zrobić przed świętami, czuję się dość dobrze. Do osób które szamaja, totalnie tylko z mojej ciekawości. Jak u was wygląda dawkowanie?

U mnie 1/4tab Letro e5d do 800mg test week E2 centralnie w środku widełek...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Creme
Jestem w szoku dziś zaczął sie 7 tydzień cyklu na bold/test przy bramie na klatę siadla taka pompa ze bałem się swojego odbicia w lustrze %) wydolność też mega ale to już od jakiegoś czasu


Z czego masz tego bolda ?/ jaka dawka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Z opisu wynika ze z czarnobyla
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli napromieniowany / może być bd bold
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1665 Napisanych postów 3697 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39193
Kroker
Pytanie czysto teoretyczne do osób które szamaja letro, przy 500 testa dawałem 0.25tabs letro co 7 dni, i estro było w normie nisko, teraz 750 testa i jem 0.25 co 4 dni, niestety badania będę w stanie dopiero zrobić przed świętami, czuję się dość dobrze. Do osób które szamaja, totalnie tylko z mojej ciekawości. Jak u was wygląda dawkowanie?


Przyczyną pewnie ogólne złe prowadzenie. Ponad 60 lat osoba, dużo kawy, fajek - a i alkohol się zdarzał. Zaczniemy pewnie łagodnie od ziołowych czy jakiś suplementów z kwasem alginowym. Oczywiście fajki i kawa do ograniczenia i ogólnie dieta do poprawy

POWERED BY ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium