SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7297974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Dzięki za rady mordki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
meirii
Jak sobie radzicie z wzdęciami?
Cały czas mam z tym problem.
Mam mało tłuszczu na brzuchu a wydety mocno brzuch od jedzenia. Sporo tam powietrza. Usg robione i jeśli chodzi o narządy wewn wszystko ok.


Doraźnie możesz stestować u siebie - Meteospasmyl.
Sranie jest ED o stałych porach, zaparcia itp..?
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Mam podobny problem. Kolonoskopia, gastroskopia zrobiona i wszystko ok. Brzuch ciagle wydety. Gazy, zgagi, tak jakby zbierająca i przelewająca się woda w okolicach żołądka, wypróżnienia ok 7 razy dziennie, gromadzenie wody podskórnej. Lekarz twierdzi ze nie ma sensu nic więcej badać bo na obu badaniach wyszłoby wszystko łącznie z alergiami, grzybami, pleśniami, nietolerancjami itd. Helikobacter pyroli wykluczone z wycinka z gastroskopi.
Problem przechodzi jak zrobiłem przerwę w iniekcjach (po miesiącu przechodzi), wchodzę na bombę problem się pojawia. Może pośrednio stany zapalne po iniekcji to powodują ale ciężko mi znaleźć towar który nie sprawialby mi stanów zapalnych, trochę firm już przerobiłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94326 Napisanych postów 364261 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668583
W mnie dobral leki ponad rok temu i jak ręką odjął

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 419 Napisanych postów 1063 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22658
A ja mam ten problem z trawieniem I wydettm brzuchem jak mam wysokie estro estrogen ubije I jest lepiej odrazu trawienie wraca testiwalem probiotyki I jeden działa super różnica ogromną w trawieniu I brzuch odrazu płaski jak wspominałem stronę wcześniej sanprobi super formuła rano I wieczór

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 639 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39493
U mnie probiotyki, enzymy, maslan, nic nie dały. Problem był w zbyt dużej ilości jedzenia a małą ilością treningu. Dopiero gdy wrocileem na siłownię się wszystko unormowalo. Ale ja robię trening naczczo i później cały dzień ok, dużo kcal, białka i wszystko jest ok. Ale w nietreningowe dni jakbym dał taka samą ilość jedzenia to wraca problem. Wnioskuję że organizm nie jest w stanie tego przerobić i wszystko się kisi w jelitach. Więc w dt i dnt mam inną kaloryczność i inna podaż białka. Gdzieś czytałem że nie do końca strawione i przyswojone białko jest później pożywką w jelitach dla jakichś bakteri które produkują gazy. Więc rozdrabniać mięso zębami jak najdłużej i nie przesadzać z ilością bialka. Kolejna rzecz uważać trzeba na błonnik nierozpuszczalny bo zbyt duza ilość też potrafi robić problemy. Owoce jak spożywam to zawsze przed posiłkiem 30min bo się szybko trawią i lecą dalej. A spożywając po posiłku czy między nimi też potrafią narobić problemu zalegając i fermentujac

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
krzykacz
meirii
Jak sobie radzicie z wzdęciami?
Cały czas mam z tym problem.
Mam mało tłuszczu na brzuchu a wydety mocno brzuch od jedzenia. Sporo tam powietrza. Usg robione i jeśli chodzi o narządy wewn wszystko ok.


Doraźnie możesz stestować u siebie - Meteospasmyl.
Sranie jest ED o stałych porach, zaparcia itp..?


Srsnie raczej normalnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
diablo1
Mam podobny problem. Kolonoskopia, gastroskopia zrobiona i wszystko ok. Brzuch ciagle wydety. Gazy, zgagi, tak jakby zbierająca i przelewająca się woda w okolicach żołądka, wypróżnienia ok 7 razy dziennie, gromadzenie wody podskórnej. Lekarz twierdzi ze nie ma sensu nic więcej badać bo na obu badaniach wyszłoby wszystko łącznie z alergiami, grzybami, pleśniami, nietolerancjami itd. Helikobacter pyroli wykluczone z wycinka z gastroskopi.
Problem przechodzi jak zrobiłem przerwę w iniekcjach (po miesiącu przechodzi), wchodzę na bombę problem się pojawia. Może pośrednio stany zapalne po iniekcji to powodują ale ciężko mi znaleźć towar który nie sprawialby mi stanów zapalnych, trochę firm już przerobiłem.


Mega wrażliwiec..
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Pany ... badanie ogólne kału...czy dobrze trawicie tak na wstępie ;) Pod mikrospem nasz szaman youtubowy o tym wspominał i jaki frgment stolca pobrac do badania jak mamy jednoczesnie część zbita i rzadką

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Zazwyczaj kolejno z 3 dni po sobie, z rana pierwszy zrzut.
2

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium