SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7385917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3789 Napisanych postów 18465 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205638
Tabiano
Macie do polecenia jakis konkretny stack witaminowy? Czy te stacki ch**a warte i lepiej osobno wszystko kupić?


Ja lykam Adam,B-50 z Now + mineraly Olimpa
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
tez je moge polecic a z tanszych bdb kompleks witamin i mineralow to olimp multi sport
1

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 503 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 9798
A cynk - jaka dawka na dosyć solidny wysyp? Ile x norma? Pomoże wgl na czerwone sk***iele na plecach? Bo zastanawiałem się nad izo już, ale troche szkoda ładować w siebie tego typu rzeczy jak cynku nawet nie ruszyłem. Dodam ze tylko plecy cierpią, na ryju nie wyskakują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16172 Napisanych postów 18096 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196602
A jak z poziomem estradiolu i prolaktyny u ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Jak ma pomóc to z 75mg trzeba dać na próbę.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5413 Napisanych postów 15433 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388503
ja znam chyba z 20 osob co mialy syfy na saa(w tym siebie) i 0 osobom pomogl cynk( w tym mnie)
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
To samo ja , później przerzuciłem się na maści cynkowe , tez wyj**alem tych tubek xx i stwierdziłem j**ac to . Jeszcze dopóki wierzysz , ze te maści działają to widzisz poprawę , ale jak stracisz wiarę tak już tyle Haha
1

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Hehe. Nadzieja umiera ostatnia.
U mnie może nie tyle bezpośrednio na syfy, ale ma łojotok pomaga. A to pewnie pośrednio też przekłada się na mniej syfow

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Ja też miałem problemy z syfami na plecach i barkach. Poleciałem nie całe półtora roku 20 mg izoteku ed i pozbylem się problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
I ja idę teraz Twoim śladem .
Teraz przy trenie/ masterze itd nie wyp*****la dżumaków ?
Po odstawieniu ?
Kiedyś robiłem podejście pod Izo , ale zle się za to zabrałem .

omerta 2

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium