SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7312140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Ogółem d****izm w sród Januszy i Grażyn jeśli chodzi o fit świat to coś powszechnego niestety.Ja już nie reaguje.Jak ktoś mnie pyta ,czy jak nie bedzie jadł slodyczy to schudnie itd. to olewka ,dystans i tyle. Gorzej jak idziesz do internisty i jeszcze nie puścisz klamki a już leci sucharek "niech pan nie bierze tych odżywek" albo u endo "można podnieść poziom testosteronu naturalnie,tabletkami a nie poprzez zastrzyki od razu" :|


Zmieniony przez - acidm w dniu 11/20/2019 10:55:49 AM

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Taaaa
Albo po co pan bieze tarczycowe , zaraz zrobi się panu z serca galareta .
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
acidm
Ogółem d****izm w sród Januszy i Grażyn jeśli chodzi o fit świat to coś powszechnego niestety.Ja już nie reaguje.Jak ktoś mnie pyta ,czy jak nie bedzie jadł slodyczy to schudnie itd. to olewka ,dystans i tyle. Gorzej jak idziesz do internisty i jeszcze nie puścisz klamki a już leci sucharek "niech pan nie bierze tych odżywek" albo u endo "można podnieść poziom testosteronu naturalnie,tabletkami a nie poprzez zastrzyki od razu" :|



Zmieniony przez - acidm w dniu 11/20/2019 10:55:49 AM


rzadko sie zdarza ale zdarza sie ze trafi sie na w miare ogarnietego doktorka, ale to jednosti ze pomoze cos i nie bedzie prawil moralow jak wiekszosc,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lordwais
acidm
Ogółem d****izm w sród Januszy i Grażyn jeśli chodzi o fit świat to coś powszechnego niestety.Ja już nie reaguje.Jak ktoś mnie pyta ,czy jak nie bedzie jadł slodyczy to schudnie itd. to olewka ,dystans i tyle. Gorzej jak idziesz do internisty i jeszcze nie puścisz klamki a już leci sucharek "niech pan nie bierze tych odżywek" albo u endo "można podnieść poziom testosteronu naturalnie,tabletkami a nie poprzez zastrzyki od razu" :|




Zmieniony przez - acidm w dniu 11/20/2019 10:55:49 AM


rzadko sie zdarza ale zdarza sie ze trafi sie na w miare ogarnietego doktorka, ale to jednosti ze pomoze cos i nie bedzie prawil moralow jak wiekszosc,


Dokładnie , zaraz sieją zgrozę i czarne scenariusze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Ostatnio znajomy leciał tren i poszedł na badania. Wyszło mu porozjezdzane w każdą stronę morfo lipidy itp, przestraszył się, odstawil tren i poszedł do hematologa a ten oczywiście nastraszyl go jeszcze gorzej i odesłał na upust krwi do szpitala. Poszedł po dwóch tyg do tego szpitala, zrobili badania i powiedzieli Panie tu ma Pan wszystko dobrze i bez upustu odeslali do domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Służba Zdrowia kuleje z każdej strony , wcale mnie to nie dziwi


Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2019-11-20 12:19:06
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
patryk173
Ostatnio znajomy leciał tren i poszedł na badania. Wyszło mu porozjezdzane w każdą stronę morfo lipidy itp, przestraszył się, odstawil tren i poszedł do hematologa a ten oczywiście nastraszyl go jeszcze gorzej i odesłał na upust krwi do szpitala. Poszedł po dwóch tyg do tego szpitala, zrobili badania i powiedzieli Panie tu ma Pan wszystko dobrze i bez upustu odeslali do domu



A co mu mieli powiedzieć? Gosc nie ogarniety nie lekarze w tym wypadku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Skoro hematolog skierował go na upust a w szpitalu powiedzieli ze wszystko dobrze to chyba jednak ktoś coś gdzieś się pomylił? A gościo jaki mało ważne bo nie każdy musi być specem w każdej dziedzinie po to się idzie do "specjalisty" żeby otrzymać pomoc a nie żeby zrobić z człowieka głupiego. Przynajmniej w teori


Zmieniony przez - patryk173 w dniu 2019-11-20 13:46:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Panowie opłaca się brać mk677? Wiadomo, że gh nie ma co porównywać, Szukam opinii tych co szamali/szamia dłużej.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja lecę od lipca 30 mg ed . I polecam .
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium