SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7318299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
kadafi2
Zastanawiam się nad dorzuceniem do testa boldenonu. Dawno chyba nikt nie pytał o ten steryd, jakie macie zdanie ? Warto ?
Jestem adwokatem boldenonu, ale i tak uważam, że dzisiejszy boldenon ma mało wspólnego z tym co był kiedyś i efektu WoW oraz dużej masy na nim się nie robi. Chyba że dla kontroli estro, to będzie git. Lub w połączeniu z NPP (u mnie kiedyś ładnie to współgrało).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
ziki2000
Lecę test/deka i minimalnie masteron jako dht dla lepszego samopoczucia na nadro

Co byście dodali ?:) ogólnie robienie lekkiej masy …

Boldek. U mnie się sprawdził, ale tylko z NPP.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5396
Też rozmyslam nad nowym zaopatrzeniem na mase. Deka niestety wywala u mnie tradzik mimo kontrolowania hormonów. Do tej pory nr jeden było połączenie test i master jeśli chodzi o samopoczucie i energie.

Myślałem nad dodaniem do tego mikro dawki mdrola bo andro ma w ofercie. Tak 5mg ed. Dawno temu brałem to ph i takiej pompy, nabicia i wzrostu masy nie odczułem już nigdy na żadnym cyklu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 759 Napisanych postów 534 Wiek 43 lat Na forum 176 dni Przeczytanych tematów 5729
Testoreron


Myślałem nad dodaniem do tego mikro dawki mdrola bo andro ma w ofercie. Tak 5mg ed. Dawno temu brałem to ph i takiej pompy, nabicia i wzrostu masy nie odczułem już nigdy na żadnym cyklu.


A jakie szły dawki i jak flaki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
Testoreron
Też rozmyslam nad nowym zaopatrzeniem na mase. Deka niestety wywala u mnie tradzik mimo kontrolowania hormonów. Do tej pory nr jeden było połączenie test i master jeśli chodzi o samopoczucie i energie.

Myślałem nad dodaniem do tego mikro dawki mdrola bo andro ma w ofercie. Tak 5mg ed. Dawno temu brałem to ph i takiej pompy, nabicia i wzrostu masy nie odczułem już nigdy na żadnym cyklu.


Sporo drożej wyjdzie ale dal bym menta 25 mg dziennie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5396
Mind f***er
Testoreron


Myślałem nad dodaniem do tego mikro dawki mdrola bo andro ma w ofercie. Tak 5mg ed. Dawno temu brałem to ph i takiej pompy, nabicia i wzrostu masy nie odczułem już nigdy na żadnym cyklu.


A jakie szły dawki i jak flaki?


3tyg 10mg - 3tyg 20mg
Nie odczułem. Apetyt lekko zablokowało. Badania zrobiłem dopiero po cyklu i wszystko w normie.

Ten ment też mnie kusił ale bicie codziennie mi nie w smak. Już i tak zrosty wszędzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Czy każdy steryd obciażą również nasze nerki ? bo tak co wiecej badan czytam to wychodzi ze to nerki najbardziej narażamy bo nie zregeneruja sie jak wątroba itd. może jakies Wasze opinie czy może doświadczenia z nerkami ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
Na pewno wywalone e2 I ciśnienie będą lecieć po nerkach
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Testoreron
Też rozmyslam nad nowym zaopatrzeniem na mase. Deka niestety wywala u mnie tradzik mimo kontrolowania hormonów. Do tej pory nr jeden było połączenie test i master jeśli chodzi o samopoczucie i energie.

Myślałem nad dodaniem do tego mikro dawki mdrola bo andro ma w ofercie. Tak 5mg ed. Dawno temu brałem to ph i takiej pompy, nabicia i wzrostu masy nie odczułem już nigdy na żadnym cyklu.


Mam to samo długiej Deki nigdy nie brałem a teraz przechodze na długie estry juz na Test Enan przeszedłem i myślę co do niego dodać z długich estrów i 1 raz myślę o długiej Dece ewentualnie Npp i może bold do tego ? Podsunie ktoś jakiś pomysł cel masa

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
Tak na prawdę w większości przypadków najlepiej sprawdzi się test + nandro + minimalnie dht no i gh, nic więcej nie trzeba.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium