SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7309621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1675 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39225
Wojmir28
snara
blase83
Ostatnio Ben polecał, żeby NAC dorzucić przed chlaniem to trudniej się upodlić. Albo na koniec chlania wtedy można się mniejszego kaca spodziewać. Ewentualnie glutation jak ktoś bardziej wyposażony.


Zestaw naprawczy
Nac 3x 500mg dzien
1800mg glutation
5ml (5x42mg )Solcoseryl
Wit c 250mg x4

200mg 5htp


5htp nie wiem, reszta jak najbardziej oprócz witaminy C, chyba że ktoś ma zanurzone wchłanianie z przewodu pokarmowego to dawka do 1g na dobę, powyżej działa proxydacyjnie, albo w ogóle

Najlepszego wszystkim :)


Wiele lat temu brałem rekreacyjnie Seroxat. Jednym ze "skutków ubocznych" było to, że nie miałem nigdy kaca :)

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
lodzianin1
śliwka jest jedna





No widze lodziak ze lubimy podobne laby

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Czterdziestek
Po 7 miesięcznej przerwie od testosteronu chciałbym ruszyć na nowo.
Planuję ośmiomiesięczny cykl na samym testosteronie.
Byłaby to stała dawka 500 mg testosteronu Genamed tygodniowo rozbita na dwa strzały w czwartek i w piątek.
Do tego pół tabletki exe 3 razy w tygodniu w poniedziałek w środę i w piątek.

Czy mogę tak polecieć, jakieś przeciwwskazania?

Nie chciałbym do niczego więcej niż testosteron.
Od 4 miesiąca chciałbym wprowadzić 50 jednostek T3 dziennie.

Dobre postanowienie noworoczne. Załóż te.at z ankietą. Taki jest regułami działu. Przeciwwskazań nie ma chyba że masz jakieś problemy ze zdrowiem

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28663
Szczęśliwego nowego, żeby kcal z alko zamienilo się na czystą masę mięśniową.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Ja Panowie na tym dzisiaj lecę, kusi na mocniejsze ale praca to praca . Szczesliwego nowego roku, by forma była jeszcze lepsza, kontuzji nie było, w domu się układało , na koxy kasy nie brakło i zdrowia zdrowia przede wszystkim




Zmieniony przez - Ketchup123 w dniu 2019-12-31 21:21:03
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 313 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5495
Wariaty ja to spalacz na dmma zarzucilem :) I do picia siadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94443 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
Na wzajem panowie!!

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94443 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
Ja też w domu bo musze mieć żołądek nie podrazniony na 13 stycznia, a na trzeźwo wolę w domu posiedzieć %
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 313 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5495
Na wzajem I nie oszczedzac sie dzisiaj :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94443 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
Ja jestem zmuszony lecz wy panowie odpalać na bogato

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium