SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319478

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Przed zaciągnięciem wstrząśnij. Człowiek się całe życie uczy i głupi umiera...
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94512 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
Wiad
lodzianin1

Jak ma nie być stężenie takie same we vialu ? Masz obiekcje wstrzaśnij przed użyciem


Niektórzy wstrząsają... np. peptydami, także uważaj, co radzisz.
A tak poważnie... Jesteś pewien, że w przypadku wstrząśnięcia substancja czynna rozłoży się idealnie w proporcji 250mg/ml w vialu, który ma 10ml? Zwróć uwagę, że jest on wielokrotnego użytku. Czyli zrobisz z niego - powiedzmy - 10 iniekcji.
W przypadku apteki - nawet jeśli w Prolo czy Omce substancja czynna nie jest rozłożona idealnie to i tak wciskasz całość. Czyli wejdzie tyle, ile ma wejść.


zobacz w szpitalach ile leków masz w dużych vialach ? lub saa vet? myslisz ze tam substancja czynna osiada na dnie??
4

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Serio Wam się chce haha
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5396
Jakie kupujecie igły? Mam jakies kolorowe z allegro i ciezko przechodza przez skóre uda. A mam jakiś poj**any blok w głowie i niebumiem wbić szybko xD musze powoli haha.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
lodzianin1

zobacz w szpitalach ile leków masz w dużych vialach ? lub saa vet? myslisz ze tam substancja czynna osiada na dnie??


Myślę, że leki apteczne czy przeznaczone do obrotu szpitalnego i tzw. piwnica to nieco inne standardy. Nie porównywałbym... jednak. Podobnie jak leków weterynaryjnych - standardy dla ludzi są jednak ciut surowsze.
Zwróć uwagę, iż napisałem o vialach, w których "coś" pływa, krystalizuje się, rozwarstwia. To kwestia roztworu. Może tak... są soki, w których wytrąca się osad na dnie. Ot - pomarańczowy. Jesteś pewien, że stężenie roztworu w górnej części i dolnej jest takie samo? OK - wstrząsam... Jesteś pewien, że w całym litrze IDEALNIE ów osad się rozpuścił? W przypadku napoju to nie problem, ale już w przypadku leku, gdzie mg ma znaczenie... hmmm... A wierzysz w to, iż w underach, gdzie exe jest deklarowane w dawce 25mg, substancja czynna jest idealnie rozłożona na pół? Tzn. po 12,5 w każdej połówce? W przypadku produktu aptecznego dokładnie tak jest, jeśli producent przewiduje dzielenie tabletki. Inaczej mógłbyś przedawkować. Za przykład weź choćby trittico. Małe to takie, a jednak 1/3 tabletki czy cała to fundamentalnie inny protokół leczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39810
Jak chvjowo rozmieszasz składniki placków i podzielisz się z rodziną to też nie wiesz ile zjadłeś BWT ;( świat jest zły :(
2

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Level: a jeśli pod te placki dobierałbyś jeszcze alko, pod alko śledzika to miałbyś niezły bajzel. Potem byś tu płakał dlaczego niby ta sama dawka testo przekłada się na różne wyniki... A od testo rośnie różnie e2... zbijasz exe... niby ciągle tą samą dawką, ale jednak zbija różnie... itd. Jeszcze na końcu wbijesz HCG, które już w ogóle z deklaracjami jest takie sobie... I zaczynają się żale...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39810
Ja tam się nie żale xD nigdy nie zrobisz żeby było wszystko idealnie w linii prostej, są skoki, wahania, badasz, zbijesz, dopasowywujesz, czujesz że jednak znowu skoczyło, zbijasz badasz. I tak jest z wszystkim. Hormony, elektrolity itd. skąd masz wiedzieć ile wylaleś/wypociles minerałów? Każdy dzień jest inny. Ja jem po pół tabsa symexu, i raz jest większa porcja raz mniejsza. Nie walniesz tej małej tabletki na idealne pół przez jej kształt. I mam wyj**ane na to. Działa to działa, wszystko robię w przybliżeniu, tu nigdy nie będzie aotekarskiej dokładności.

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Testoreron
Jakie kupujecie igły? Mam jakies kolorowe z allegro i ciezko przechodza przez skóre uda. A mam jakiś poj**any blok w głowie i niebumiem wbić szybko xD musze powoli haha.


Też wbijam wolno. Dla mnie nipro bezkonkurencyjne, niby są jakoś specjalnie ostrzone. Terumo też niezłe. Za to te najtańsze K** czy kdf to do nabierania chyba tylko.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29423 Napisanych postów 62866 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902284
Bd (becton dickinson)microlance bardzo dobre i ogólnie dostępne do tego tanie.

Kd fine gorsze niż gwoździe.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium