SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7317498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 759 Napisanych postów 534 Wiek 43 lat Na forum 176 dni Przeczytanych tematów 5729
HTZ_fan
Co więcej - trudno znaleźć 50-latka, który w przestrzeni publicznej przyznaje się do grubego cyklu. Większość osób działających w socialach co najwyżej wspomina dawne czasy w temacie SAA. Dlatego bardzo kibicuję Lodziakowi, a jakby jeszcze dodał makro czy napisał o planach treningowych to już w ogóle byłbym cały happy.

Moim zdaniem istotny jest też cel (masa? redukcja? siła?).


Wygląda mi to na ostre redu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
Progesteron 0,9 (<0,64nmol/l) na cyklu Test/NPP/Mast (175/350/250). Estro w normie 73pmol/l, prolke trochę zabiłem 1.25 ng/ml. Co zrobić żeby nieco obniżyć Progesteron? Podbić Masterka? Czy dać Wino?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
Chociaż Prolka jest antagonistom PRG, możliwe że przez to że tak mocno zbiłem to poziom urósł?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
Sector27
Chociaż Prolka jest antagonistom PRG, możliwe że przez to że tak mocno zbiłem to poziom urósł? Po prostu nie chcę mi się złapać testosteronowe gino no i na libido ma wpływ. Na razie, niby nie narzekam, ale...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
[
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
Sector27
Sector27
Chociaż Prolka jest antagonistom PRG, możliwe że przez to że tak mocno zbiłem to poziom urósł? Po prostu nie chcę mi się złapać progesteronowe gino no i na libido ma wpływ. Na razie, niby nie narzekam, ale...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
Sorry za tyle postów. Czemuś nie udaje mi się edytować swoje posty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 759 Napisanych postów 534 Wiek 43 lat Na forum 176 dni Przeczytanych tematów 5729
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15547
2:13 na nagraniu na 99% mi to wygląda na athletic labs - kolorowe paski na białym opakowaniu i literki AL. Te niebieskie opakowania to nie wiem co to


i to athletic labs to jest stare APM wiec rok czasu to ciekawe jak oni liczą ;D


Zmieniony przez - Patriotaa w dniu 2023-12-28 12:28:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
takie laby sa bardziej znane na innych forach czy jak? bo tutaj o sloniu sie nie slyszy za duzo a te athletic labs, to pierwsze slysze i szkiely siadaja na takie laby a te ktore przewijaja sie tutaj od lat, nie maja w ogole takich akcji??
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium