SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319703

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15552
Na każdej takiej recepcie musi się podpisać jakiś lekarz, rozkrecił się z tego konkretny biznes, nadużycia i chyba w zeszłym roku Ministerstwo Zdrowia się za to wzięło dlatego te regulaminy się pozmieniały i jest dużo trudniej. Mi ostatnio taka ogarnięta lekarka powiedziała ze on mi wszystko wypisze włącznie z narkotykami ale musi mieć jakąś podkładke bo to monitorują cały czas i oni nie mogą od tak sobie wypisywac kazdemu co chce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 484 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5021
prz1993
Ja 2 tygodnie temu na jednej recepcie dostałem 2 leki na nadciśnienie, lantusa i ketrel, nic nie musiałem pokazywać


Daj link lub nazwę strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39812
Pięknymłody
Helionus
Arkus P
Co wy te e recepty z Boliwi zamawiacie że wam hajs przepada?


Nie potrafią regulaminu czytać to tak jest ...


Jak zwykle jakiś się znajdzie mądrzejszy od reszty , wszystkie które wczoraj mi wyskoczyły propozycje erecept zawierały regulamin który jasno mówi że nie dostaniesz kasy jeżeli do wymaganych leków nie masz badań lub dokumentacji ...czego jeszcze nie rozumiesz ? Czy to znaczy że nie czytam regulaminu czy wprost przeciwnie a ty nie czytasz moich wpisów ze zrozumieniem ?

Ty to naprawdę jesteś fenomen tu piszesz że na każdej stronie regulamin czytasz i wiesz że bez wymaganej dokumentacji leków nie dostaniesz a stronę wcześniej zdziwiony że wymagają dokumentacji i że pewnie kasa Ci przepadnie sam się zaorales
1

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3697 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
prz1993
Ja 2 tygodnie temu na jednej recepcie dostałem 2 leki na nadciśnienie, lantusa i ketrel, nic nie musiałem pokazywać


Ty faktycznie ostatnio sprawdzałem z ciekawości co można dostać od " tak o " za samo opłacenie i tam są leki przydzielone do " choroby " czy do dolegliwości to ketrel ( kwetiapinia ) dalej można dostać bez problemu

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 484 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5021
LevelPl
Pięknymłody
Helionus
Arkus P
Co wy te e recepty z Boliwi zamawiacie że wam hajs przepada?


Nie potrafią regulaminu czytać to tak jest ...


Jak zwykle jakiś się znajdzie mądrzejszy od reszty , wszystkie które wczoraj mi wyskoczyły propozycje erecept zawierały regulamin który jasno mówi że nie dostaniesz kasy jeżeli do wymaganych leków nie masz badań lub dokumentacji ...czego jeszcze nie rozumiesz ? Czy to znaczy że nie czytam regulaminu czy wprost przeciwnie a ty nie czytasz moich wpisów ze zrozumieniem ?

Ty to naprawdę jesteś fenomen tu piszesz że na każdej stronie regulamin czytasz i wiesz że bez wymaganej dokumentacji leków nie dostaniesz a stronę wcześniej zdziwiony że wymagają dokumentacji i że pewnie kasa Ci przepadnie sam się zaorales


O jakim zaraniu mówisz ? Czytam regulamin i widzę co jest możliwe a co nie a to i tak zależy od lekarza finalna decyzja , teraz jestem w kontakcie z megarecepta.pl i od 13 nie ma odzewu kiedy to ostatni wpis lekarza wyglądał " w takim razie kto zlecił leczenie ?" ...gdzie samozaoranie ??? Regulamin jest jasno napisany a kontakt z lekarzem zależy od ciebie jeżeli zaryzykujesz i opłacisz przechodząc do kontaktu z lekarzem online . Wiesz w ogóle jak to wygląda w praktyce komediancie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39812
Pięknymłody
Próbuje właśnie ogarnąć to na erecke ale trudności bo pytają o badania itp i kasa pewnie w kibel

Przeczytaj te dwie odpowiedzi i sam sobie odpowiedz co zyebales

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26541
Patriotaa
Na każdej takiej recepcie musi się podpisać jakiś lekarz, rozkrecił się z tego konkretny biznes, nadużycia i chyba w zeszłym roku Ministerstwo Zdrowia się za to wzięło dlatego te regulaminy się pozmieniały i jest dużo trudniej. Mi ostatnio taka ogarnięta lekarka powiedziała ze on mi wszystko wypisze włącznie z narkotykami ale musi mieć jakąś podkładke bo to monitorują cały czas i oni nie mogą od tak sobie wypisywac kazdemu co chce.
To zależy mam znajomych lekarzy. Jeśli potrzebuje coś z narkotycznych typu benzo to też nie ma żadnego problemu.


Zmieniony przez - colin2000 w dniu 2024-02-17 19:23:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 484 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5021
LevelPl
Pięknymłody
Próbuje właśnie ogarnąć to na erecke ale trudności bo pytają o badania itp i kasa pewnie w kibel

Przeczytaj te dwie odpowiedzi i sam sobie odpowiedz co zyebales


Jeden z trolli forum sfd wydał ocenę , zdejmować czapkę bo mu nie leży i zyebałeś coś czego sam nie ogarnia ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15552
colin2000
Patriotaa
Na każdej takiej recepcie musi się podpisać jakiś lekarz, rozkrecił się z tego konkretny biznes, nadużycia i chyba w zeszłym roku Ministerstwo Zdrowia się za to wzięło dlatego te regulaminy się pozmieniały i jest dużo trudniej. Mi ostatnio taka ogarnięta lekarka powiedziała ze on mi wszystko wypisze włącznie z narkotykami ale musi mieć jakąś podkładke bo to monitorują cały czas i oni nie mogą od tak sobie wypisywac kazdemu co chce.
To zależy mam znajomych lekarzy. Jeśli potrzebuje coś z narkotycznych typu benzo to też nie ma żadnego problemu.



Zmieniony przez - colin2000 w dniu 2024-02-17 19:23:07


Po znajomości to wiadomo. Nikt do tego nie dojdzie. Miałem na myśli bardziej wizyty prywatne u lekarzy albo właśnie takie erecepty. Masowe wpisywanie recept bez podstaw się skończyło i ciężko od tak dostać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15552
P.S. na pschotropy to chyba teraz nawet nie mogą wypisywać recept bez wizyty. W sensie nawet jak ktoś się leczy to nie dostanie leków na kontynuacje leczenia bez wizyty. Coś mi się kojarzę że weszło coś takiego. Ze strony rządowej:

"Bez badania lekarz wystawi Ci e-receptę na te preparaty, jeśli od czasu ostatniego badania minęło mniej niż 3 miesiące. Jeśli więcej – musisz przejść badanie. Badanie może być stacjonarne lub w formie teleporady"


Zmieniony przez - Patriotaa w dniu 2024-02-17 20:21:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium