SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7367109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114073
Proponował ale odmówiłem,chociaż on sam mi mówił,że nie u każdego się to sprawdza. Jeszcze raz dzieki.


Zmieniony przez - 17kamil175 w dniu 2020-06-26 11:57:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3712 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39267
Byki, czy orientujecie się który lab robi testa na oleju z pestek winogron? Używa któryś lab tego oleju?

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
17kamil175 ja lecę te ten co
Ty na ciśnienie plus inne . I sally bardzo dobrze się sprawdza , kondycja jak nigdy . Z potliwością nigdy nie miałem problemów . Teraz helios leci i tez jest dobrze . Ciśnienie cały czas na eleganckim poziomie wszystko jest jak ma być . Sally po jakimś czasie to miałem żelazne płuca . Jak już było ciężko na cardio nagle przychodził ten wdech w płuca i jeszcze podkręcałem dalej . Piękny środek , jednak bardziej długofalowy . Z czasem jest coraz lepiej

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Do kardio na niskim cukrze stosowal ktos efedrynke zamiast johy?Chodzi o koniec redukcji gdie wlaczymy z resztkami ktore za hooj nie chcą zejsc.U mnie do tej pory wszelkie stymulanty lecialy do treningu silowego stąd pytanie.

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 2491 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 24423
Nac lepiej rozbijać daną dawkę w ciągu dnia na 2-3x czy można dać całość na raz..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114073
mesja1905
17kamil175 ja lecę te ten co
Ty na ciśnienie plus inne . I sally bardzo dobrze się sprawdza , kondycja jak nigdy . Z potliwością nigdy nie miałem problemów . Teraz helios leci i tez jest dobrze . Ciśnienie cały czas na eleganckim poziomie wszystko jest jak ma być . Sally po jakimś czasie to miałem żelazne płuca . Jak już było ciężko na cardio nagle przychodził ten wdech w płuca i jeszcze podkręcałem dalej . Piękny środek , jednak bardziej długofalowy . Z czasem jest coraz lepiej

Jeśli tylko echo wyjdzie ok to odpalam sally bez zastanowienia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Dj_Max
Nac lepiej rozbijać daną dawkę w ciągu dnia na 2-3x czy można dać całość na raz..?


dzielona
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 2491 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 24423
Czyli lecę jak do tej pory 2x ed...do żarcia czy na pusty żołądek..?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94883 Napisanych postów 364891 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670387
Zawsze z posilkiem
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1010 Napisanych postów 2491 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 24423
Ok dzięki...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium