SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7297908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ryba266
Jak do czego? Do wybijania głupot z głowy


A to se tez muszę sprawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
kosta83
patryk173
Okej to będzie jak jej wąsy nie urosna

Patryk przestań, wcale mnie to nie śmieszy bo chodzi o moją kobietę
Oxa będzie z Ions, sprawdzona na sobie, i chyba tam siedzi oxa bo siła poszła a nie spina mnie tak jak po winie. Mety też tam raczej nie będzie bo waga stała w miejscu w odróżnieniu do oxy Vertexa, gdzie po tygodniu waga +3 kg i prostowniki tak spompowane, że pleców nie umiałem zrobić ani dłużej chodzić bo piszczele pękały. ZWiekszylem dawke IA i Teraz leci Nexium i na razie nie puchnę.


Daj spokoj. Ja bym swojej nie dal nic.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Ja swojej kobicie też bym nie dał, a już w ogóle jakbym miał w planach mieć dziecko.
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94322 Napisanych postów 364261 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668583
Oxa musi być sprawdzona jak dla kobiety

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
kosta83
Panowie, dla kobiety 20mg oxy ed przez 7-10 tygodni będzie dobrze?


Jakieś doświadczenie ma?
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16033 Napisanych postów 18025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196301
krzykacz
kosta83
Panowie, dla kobiety 20mg oxy ed przez 7-10 tygodni będzie dobrze?


Jakieś doświadczenie ma?

Z saa nie ale trening, dieta ogarnięte
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16033 Napisanych postów 18025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196301
dmq92
kosta83
patryk173
Okej to będzie jak jej wąsy nie urosna

Patryk przestań, wcale mnie to nie śmieszy bo chodzi o moją kobietę
Oxa będzie z Ions, sprawdzona na sobie, i chyba tam siedzi oxa bo siła poszła a nie spina mnie tak jak po winie. Mety też tam raczej nie będzie bo waga stała w miejscu w odróżnieniu do oxy Vertexa, gdzie po tygodniu waga +3 kg i prostowniki tak spompowane, że pleców nie umiałem zrobić ani dłużej chodzić bo piszczele pękały. ZWiekszylem dawke IA i Teraz leci Nexium i na razie nie puchnę.


Daj spokoj. Ja bym swojej nie dal nic.

Dlaczego? Dziwi mnie tłumaczenie że ja mogę walić co chce A ona nic
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16033 Napisanych postów 18025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196301
Cayek
Ja swojej kobicie też bym nie dał, a już w ogóle jakbym miał w planach mieć dziecko.

Dziecko już mamy i nie chcemy więcej. Panowie podajcie jakieś konkrety A nie tylko " nie, bo nie"
Może zagląda tu jakaś pani, ktora ma doświadczenie i się wypowie.
Potem się dziwny że doping u kobiet to temat tabu i łaski stosujące saa są stygmatyzowane.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Uklad hormonalny kobiet jest mega delikatny i ingerowanie w niego to po prostu duze ryzyko. Znam wiele kobiet ktore nie moge sobie z nin poradzic nie biorac nic. Takze jak madz zdrowa kobiete a nic nie planuje konkretnego to rownowaha hormonalna da jej więcej profitu w dluzszym ikresie czasu niz 20mg oxy przez 8 tyg. O ile bedziesz mial szczescie i bedzoe czysta oxa


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-12-10 16:37:24
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16033 Napisanych postów 18025 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196301
lodzianin1
Oxa musi być sprawdzona jak dla kobiety

Łodziak, Ty masz pełno badań. Może wpadły Ci ostatnio testy oxy Ions?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium