SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7309052

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Webstero
Test prolka z terminem do marca 2019 smialo sie jeszcze nada, dobrze mysle?


Tak, spokojnie się nada (rozumiem, ze apteczna)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94441 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
Headspace
Wojmir28
czellista
pawel82
Czyli kolejny mit powalony że rozrobione hcg może być trzymane tylko przez 4tyg...


mity w ulotce leku z apteki?


Kilka razy już wrzucałem, nie chce mi się ponownie :D
Porównaj ulotki pregnylu polskiego i UK/USA i podrap się po głowie, bo to jedyny wniosek jaki można wyciągnąć z tego porównania ;)


wrzuc albo napisz o co chodzi proszę


Że są różne terminy przydatności od daty produkcji leku w różnych krajach różne przepisy, sam widziałem leki np w Polsce przydatność 2 lata gdzieś tam 3 lata a jeszcze w innym kraju 5 lat czasem i ten sam producent tylko leki klepane na różne kraje
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W kwestii stabilności leków:
Data ważności = shelf life = T 0,1 = czas po upływie którego dochodzi do rozpadu 10% substancji czynnej. Jest to parametr określający jaka data ważności leku zostanie nadana.
Drugim warunkiem jest stężenie produktów rozpadu substancji czynnej - jeśli produkt(y) są toksyczne to ich stężenie przekraczające warunki będzie ograniczać czas ważności leku.

W lekach infekcyjnych jest tez wymóg apyrogenności - i tu tez jest dodatkowy czynnik warunkujący datę ważności
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 586 Napisanych postów 874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45810
scrtr
Webstero
Test prolka z terminem do marca 2019 smialo sie jeszcze nada, dobrze mysle?


Tak, spokojnie się nada (rozumiem, ze apteczna)




Tak apteka,apteka.


Zmieniony przez - Webstero w dniu 2019-10-16 16:22:33

Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak roztwór klarowny to wbijaj. Kiedyś miałem rok po terminie i nawet koloru nie zmieniła. Zero różnicy, żadnego odczynu zapalnego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Ja podjadam cabaser do 2017 i działa jak trzeba . Te daty to Best befor co nie oznacza , ze po tym terminie nie działają .

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 313 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5495
Nie wiem jak w lekach ale w suplach Sam kupuje po best before duzo taniej I ciagle dobre wiadomo ze sterzenie robi sie slabsze z czasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
W czym w " suplach" ?

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5387 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388233
stezenie supli robi sie slabsze? jakas biodegradacja czy co? na suplach mialem po terminie cos jak zgnilizne, taki zielony meszek na prochu, to byl preworkout i byl z 2 lata po terminie, nie wiem czy slabiej kopal, bo nie probowalem juz

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Ja tez na pw miałem jakieś dziwne rzeczy . Mysle , ze powietrze się dostało i dlatego . Z czerwonego zrobiło wie czarne i jakieś dziwne . Oczywiście śmietnik . Teraz owijam folia śniadaniowa

omerta 2

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium