SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7311133

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Wysoki cukier wcale nie oznacza koniec masy kwestia tego jeszcze co to dla kogo wysoki cukier
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Myślałem że jak już jakiś czas na masie jesteśmy i cukier już zaczyna szaleć to warto by ciąć .Rozwiniesz temat?

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No to ze masz wysoko cukier nie zawsze znaczy ze masz zj**ana wrażliwość na przykład. A nie raz możesz mieć rano cukier spoko a glikemię rozj**ana. Miałem ostatnio ciekawy przypadek z tym związany
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
Heh to mnie zasmuciles, myślałem że zbadam cukier i wiem na czym stoję...

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4069
acidm
Tabiano
Siema, co polecacie na koniec wycinki, lece test solo i saa nie chce więcej wrzucac


sally + efka ,przepiekne combo.Wieczorem cos nasennego moze na lepsza regeneracje.Sally blokuje receptor kortyzolowy i od rana smigasz z usmiechnietym ryjem , pomoga spalac smalec i jest anaboliczne , efka dodaje mocy i podnosi termo.Lecisz wszystko do połowy dnia (ostatnie dawki w połowie dnia zeby wyciszyc sie do wieczora) .Jak masz słaba lub średnie ft3 to t3 do tego.Duzo magnezu , i mozna sie pokusic o potas ale najpierw badani trzeba by zrobić, potasu na pałe to nie bardzo , a ów combo lubi wypłukać jedno i drugie.

Naprawdę będziesz zadowolony



Zmieniony przez - acidm w dniu 7/19/2020 11:07:13 AM


Nie chodzisz podk***iony po p-efce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
U mnie nawet na długiej masie 800ww ed + gh cukier na czczo nie przekracza 80, czyli teoretycznie mógłbym ciągnąc masę non stop ale niestety tak nie jest. Czasem jest tak że traci się nabicie, trzymamy więcej wody, nie ma już takiego czucia i pompy na treningu. Wtedy jest czas pomyśleć o redu chociaż to wszystko jest kwestia indywidualna, nie ma tego samego schematu dla wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
dmq92
No to ze masz wysoko cukier nie zawsze znaczy ze masz zj**ana wrażliwość na przykład. A nie raz możesz mieć rano cukier spoko a glikemię rozj**ana. Miałem ostatnio ciekawy przypadek z tym związany



Czyli w sumie pomiary cukru nie mają sensu w kulturystyce ?

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Mogą mieć. Tak jak walenie 5g towaru może się sprawdzić albo i nie trzeba wiedzieć co i jak i na kogo działa a to nie takie proste. Kiedyś nikt na cukier nie patrzył i co? Wyglądali a teraz patrzy w ch** osób i mało kto wyglada
5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
cinamone
acidm
Tabiano
Siema, co polecacie na koniec wycinki, lece test solo i saa nie chce więcej wrzucac


sally + efka ,przepiekne combo.Wieczorem cos nasennego moze na lepsza regeneracje.Sally blokuje receptor kortyzolowy i od rana smigasz z usmiechnietym ryjem , pomoga spalac smalec i jest anaboliczne , efka dodaje mocy i podnosi termo.Lecisz wszystko do połowy dnia (ostatnie dawki w połowie dnia zeby wyciszyc sie do wieczora) .Jak masz słaba lub średnie ft3 to t3 do tego.Duzo magnezu , i mozna sie pokusic o potas ale najpierw badani trzeba by zrobić, potasu na pałe to nie bardzo , a ów combo lubi wypłukać jedno i drugie.

Naprawdę będziesz zadowolony




Zmieniony przez - acidm w dniu 7/19/2020 11:07:13 AM


Nie chodzisz podk***iony po p-efce?


Ani troche , ogółem opanowany jestem,chamstwa tylko nie znosze a tak to oaza spokoju.

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
acidm
cinamone
acidm
Tabiano
Siema, co polecacie na koniec wycinki, lece test solo i saa nie chce więcej wrzucac


sally + efka ,przepiekne combo.Wieczorem cos nasennego moze na lepsza regeneracje.Sally blokuje receptor kortyzolowy i od rana smigasz z usmiechnietym ryjem , pomoga spalac smalec i jest anaboliczne , efka dodaje mocy i podnosi termo.Lecisz wszystko do połowy dnia (ostatnie dawki w połowie dnia zeby wyciszyc sie do wieczora) .Jak masz słaba lub średnie ft3 to t3 do tego.Duzo magnezu , i mozna sie pokusic o potas ale najpierw badani trzeba by zrobić, potasu na pałe to nie bardzo , a ów combo lubi wypłukać jedno i drugie.

Naprawdę będziesz zadowolony





Zmieniony przez - acidm w dniu 7/19/2020 11:07:13 AM


Nie chodzisz podk***iony po p-efce?


Ani troche , ogółem opanowany jestem,chamstwa tylko nie znosze a tak to oaza spokoju.


Hipokryta
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium