SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7421542

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1874 Napisanych postów 1950 Wiek 28 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 13303
Z łokciem jest podobnie bo już zdążyłem się zorientować. Niektórzy w przeciągu 2-3 tygodni zamykają problem z łokciem jak tylko zaczynają wykonywać podstawowe ćwiczenia wzmacniające i rozciągające a inni pitolą się z tym miesiącami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Niestety nie ma na to złotej rady

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Używacie panowie jakichś smartwachy? Szukam czegoś bardziej dla ciekawości zmierzenia sobie snu, jakiejś tam aktywności etc. Wiele nie wymagam z bajerów. Byle można było zbierać sensowne dane i np analizować w stylu ok-mam gorszy sen. Czy coś zmieniłem? Itd itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Do snu to one się nie nadają bo to tylko gadżet . Kroki , puls Ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Chodzi mniej wiecej o kontrolę, wiadomo, nie pokażą idealnie, ale można na ich podstawie zbudować "średni model" i do niego się odnosić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 688 Napisanych postów 1122 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40695
Ja mam huawei watch fit i jestem zadowolony ;) chociaż z moim pulsem podczas oglądania filmu wskazuje mi że już śpię xD


Zmieniony przez - LevelPl w dniu 2022-02-05 21:05:06

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
Ja mam mi banda i jak chodzi o sen to można go sobie w dupe wsadzić
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Ja mam jakiegoś samsunga ale nie pamiętam jaki model
Ogólnie ma wszystko ,można przez niego rozmawiać pisać smsmy pokazuje sen ale z tym różnie, puls
Minus że nie mierzy ciśnienia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 234 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27626
Tak czytam wyrywkowo temat i przewija się nie kiedy że szoty lecą insulinowka - rozumiem że podskórnie ? Testosteron można walić podskórnie ? Normalnie się to rozchodzi ?

co jest k***a raz dwa trzy ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium