SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7305625

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
OldSpiceClassic
GymSherpa
ogolnie przekaz jest jeden - wszystkie srodki, ktore aromatyzuja w mniejszym stopniu od testosteronu i maja zdolnosc do przylaczenia sie do receptora estrogenowego maja taki potencjal, aby dzialaly, jak ia. i to jest teoria.
powiedzial np. ze taka teorie mozna rownie dobrze przelozyc na metke, ktora aromatyzuje mnie, niz test, ma zdolnosc do przylaczenia sie d


Dobrze zrozumiałem? Meta słabiej aromatyzuje niż teść?


tak, szacuje sie, ze meta aromatyzuje w okolo 50% tego, co test
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
OldSpiceClassic
Nie mogę załapać sensu bicia cypio/enana rzadziej niż e3d. Tak samo jak propa e2d.


bo bicie dlugich estrow co 3 dni nie ma sensu, w kontekscie utrzymania stalego stezenia.

jest taki gosc jak Broderick Chavez, byl niedawno o Fouad'a na podcascie, i rzucil takim pojeciem jak stezenie testosteronu w plazmie, mowiac, ze wg badan juz po 5tej iniekcji nastepuje wysycenie plazmy testem i to stezenie sie utrzymuje na stalym poziomie znacznie dluzej, niz stezenie we krwi.

pare lat temu jadac na 10 dniowy urlop przybilem po prostu rano w dzien wyjazdu 500mg testa (chyba to byla susta) i nic ze soba nie bralem. wrocilem i 11 dnia poszedlem z ciekawosci zbadac testa. wynik 1300 z hakiem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Bijąc czesto utrzymujemy również poziom innych hormonów ja zbliżonym poziomie co dla samopoczucia jest tez kluczowe bijąc suste co tydzień podając ia np 1-2x w tyg to jest dobry roller coaster. Osobiście wole trzymać tak ze jak się coś będzie j**ac będę wiedział ze to nie od tego niż dokładać sobie kolejny czynnik i kminic kombinować potem. Wysycenie o którym mówisz według wykresów zachodzi coś koło 3-4 tyg wiec teoretycznie jak mówisz ze 5 strzał co 5 dni to by się zgadzało. Deka i bold tylko 4-5 tydzień


I jak znów słyszę teksty kiedyś tak robili i było dobrze to mi się śmiać chce, temat który niedawno poruszałem tutaj kiedyś to bryczkami jeździli walili kokainę, jako lek na wszystko, bili żony i umierali na katar, tez było dobrze.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-04-05 07:05:16
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
a po treningu zapijali chleb mlekiem i tez rosli
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Tamoxa jako ia używali i było dobrze a połowa zwlokninie wątroby jak ch** %/)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
a a propos tamoxa to ponoc spoko sprawa na ostatni tydzien przygotowan, zeby maskymalnie dociac posladki. ponoc mocno pomaga osiagnac prazkowanie na dupsku w tym tzw. peak week
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
To już nie moja bajka, ten ostatni szlif zostawiam innym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
moja tez nie, kompletnie sie na tym nie znam, jednak juz kilka razy sluchajac zagranicznych typkow (zawodnikow) wspominali wlasnie, ze tamox bardzo fajnie pomaga w tym aspekcie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Wiadomo jak działa na receptory ale myśle ze jeżeli nie idzie nic co e1 wyp*****la to i tak letro lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
biorac pod uwage, ze sporo zawodnikow korzysta z antka w peak week to pewnie dlatego wybor pada na nolve, nie wiem, tak sobie luzno gdybam;)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium