SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
ronie220
U kobiety z tego co wiem włosy potrafią się odbudować i odrosnąć. Facet zostaje z lysa pałą.



Dawaliście swoim kobietom jakieś srodki prócz hgh/oxy/tury ?

Piechoś lub Rębiś mówił 25mg npp co 2 dzień.
Tak wiem wiem.
Zaraz hejt poleci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Dlaczego miałby hejt za to polecieć ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
ronie220
U kobiety z tego co wiem włosy potrafią się odbudować i odrosnąć. Facet zostaje z lysa pałą.



Dawaliście swoim kobietom jakieś srodki prócz hgh/oxy/tury ?


Tak. 5mg metki PW w dni treningowe. Zero widocznych saidow. Troche masy zrobila ale nie duzo. Sily poszlo. Metka inaczej dziala na kobiety. Nie puchna wcale estro je nie rusza.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
modlic
ronie220
U kobiety z tego co wiem włosy potrafią się odbudować i odrosnąć. Facet zostaje z lysa pałą.



Dawaliście swoim kobietom jakieś srodki prócz hgh/oxy/tury ?

Piechoś lub Rębiś mówił 25mg npp co 2 dzień.
Tak wiem wiem.
Zaraz hejt poleci.


Mysle ze Ok
Ja np po 100mg e2d od razu wywala mi estro jak Żaden inny środek
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
gorilazz
Panowie z jakiego labu pewna Primka teraz? I jak oceniacie środek? Lepszy niz Masteron? Zageszcza krew? Dawki skuteczne od 600mg Up?


Vertex
Monster lab
Nexium
Squib
Sprawdzone działają

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11099
modlic
Sector27
LevelPl
Dla mnnie każdy dostępny pregnyl jest podróbka jeśli nie wyciągniesz go sam z apteki xD a dostępny może jest na chwilę obecną w 5 aptekach na całą Polskę ;)

O tym nie dyskutuję bo się nie znam. Ale Braila tam robić to nie wiem czy się opłaca, poniważ, kosztuje to 75zł. A to dostałem w prezencie.

A na brailu pisze"wydymalem cie".

Nie płaciłem za to żeby czuć się wydymanym. Tylko szukam opinie. Wiem że lek był wycofany, ale nawet podróby czasami działają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Będąc na tren ace 300mg Ew jest sens na ost miesiąc dodać tren Enan bo patrzę ze zostało mi trochę

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
Bez sensu
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Czyli standard zwiększę tren ace

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
ziki2000
Czyli standard zwiększę tren ace

Jak zostało ci trena E, to jak będziesz używał sobie npp, to 100mg trenaE week fajnie podbije i nie wpłynie znacznie na sidy.
1

Never give up.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium