SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7368226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Ketchup to MT2 to jednak kase i zdrowie zaoszczedziła mi. Dwa viale na rok, a ja cały czas opalony, na solarium raz póki co byłem poprawić na 8min. Inna sprawa, że pewnie sama melka raka powoduje

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 144 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2318
snara
Patrze ze tu bucie mt2 to na patentach
Rozpiski jak z gh


Właśnie tak czytam i czytam i myślę co to k***a za wczutka jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Wczuta nie jest zła. Ja jak pierwszy raz zayebalem 1mg ed to po 2 tygodniach rozważałem kąpiel w domestosie

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Zależy jeszcze u kogo ale np u mnie Mt robi taki sztuczny żółty kolor i naturalnej opalenizny to nie przypomina. A dodać do tego czarne usta i pod oczami to już wgl uprzedzajac pytania to bilem dawki o połowę mniejsze niż tu wcześniej polecali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ja mam to samo. Wbijam tylko na wiosne butle zeby sie nie spalić i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22422 Napisanych postów 32889 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403316
W przyszłym roku też wbiję na wiosnę bo w połowie butli już za grubo było. Murzin. Także można się śmiać z rozpisek na mt2, ale przynajmniej nowi zostali ostrzeżeni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Krzychu79
Ketchup to MT2 to jednak kase i zdrowie zaoszczedziła mi. Dwa viale na rok, a ja cały czas opalony, na solarium raz póki co byłem poprawić na 8min. Inna sprawa, że pewnie sama melka raka powoduje


Kiedys gdzies czytalem ze mt chroni przed rakiem skory,a czy to prawda?

Co do bicia mt to kiedys mowilo ze bije sie po 1mg .
Ale ja to 1mg dziele na 5 .
Po 1mg to bym faki wyrzygal :)
2

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Troche potwierdzonych przpadków śmierci na czerniaka jest po MT to bardziej odwrotnie. To sam z ekspozycją na promienie solki, a już w ogóle kompilacja tych 2.
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
krzykacz
Troche potwierdzonych przpadków śmierci na czerniaka jest po MT to bardziej odwrotnie. To sam z ekspozycją na promienie solki, a już w ogóle kompilacja tych 2.


Masz jakies materialy na temat mt i czerniaka ?

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Sanara, chronic może o tyle że nie masz potrzeby przebywać na słońcu chooj wie ile czasu do uzyskania zadowalające efektu - to wiadomo zdrowe nie jest. A na różnych stronkach gdzie laską wciskają MT2 przerobione to zostało na ochronę przed rakiem A prawda taka - jak ktoś chce zdrowo to ani się nie smaży, ani nie bije MT2.

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium