SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7314663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 360 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22833
Jak tam u was sytuacja z siłowniami bo czytam na fb że wystarczy na zawody się zapisać które siłka organizuje i można chodzić heh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35023 Napisanych postów 89920 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940708
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 360 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22833
Gitara tylko żeby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Hejchaczi
Od tabsow muszę odpocząć bo organizm wyleczyłem na redu, do tego zatrucie pokarmowe przez tydz siedziałem na kiblu, potem jeszcze 3 dni w szpitalu :s dopiero 2 tydz treningów na masę leci więc tak średnio z tabsami cały czas. A że jeszcze HDL leży to dht tak średnio mogę, po trenie jeszcze mam uraz do nandrolonow więc zostaje mi sam test z boldem, insa i mk.


Daruj sobie orale bez tez się da dużo.


Na marginesie tren nie jest nandrolonem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14852
dmq92
Hejchaczi
Od tabsow muszę odpocząć bo organizm wyleczyłem na redu, do tego zatrucie pokarmowe przez tydz siedziałem na kiblu, potem jeszcze 3 dni w szpitalu :s dopiero 2 tydz treningów na masę leci więc tak średnio z tabsami cały czas. A że jeszcze HDL leży to dht tak średnio mogę, po trenie jeszcze mam uraz do nandrolonow więc zostaje mi sam test z boldem, insa i mk.


Daruj sobie orale bez tez się da dużo.


Na marginesie tren nie jest nandrolonem

A wszędzie piszą że to rodzina nandrolonow, czy tam norteststeronow w których jest zwykły nandrolon, tren, jedni mówią że metribolon. Już tam dokładnego nazewnictwa nie pamiętam ale w książce byl podział i rozpisane nazwy środków że nie są przypadkowe tylko z nazwy można budowę wywnioskować, a zasadniczo to z budowy powstała nazwa.
Czyli nie ma nic ciekawego co można dodać.w dzień prio (pull) z saa i miało to większy sens? Bo dawać gh w dzień prio to bezsens bo by wyszło 2 porcję gh w tygodniu zakładając że nie mam delegacji i siedzę w domu.
Też tak macie że po treningu z większą ilością powt np 10 macie bardziej zmęczone mięśnie, ale tak ogólnie to mniej zmęczeni jesteście, a po treningu np 5 powt same mięśnie jak by mniej zmęczone, ale za to ogólnie czujecie się jak zmęczone flaki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Bicie prewo pośrednio może przyczynić się do hipertrofii, mnie np. Orale przed treningiem pozwalają wykonać lepszy trening, mam układ nerwowy tak przeprany, że wszelkie stymulanty prędzej mnie zamula niż pobudza, a szocik z Antka 2h przed, wbijasz na trening rozgrzewka wszystko lekkie, pompa od byle czego i już wiesz l, że wyciśniesz z siebie dziś te 10% więcej. Powtórz tak XX razy i masz progres.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
siema. czy istnieją jakieś sposoby (kremy, żele, coś innego) aby w trakcie redukcji z dużej otyłości zmniejszyć ryzyko obwisłej skóry na brzuchu? oczywiście powolna redukcja to jedno, ale mimo wszystko jakąś skóra zostanie. można temu jakoś przeciwdziałać już w trakcie redukcji?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
Wit c kolagen do suplementacji plus kremy wyszczuplajaco modujace, ale duzo zalezy od konkretnego osobnika

Na pewno hgh by pomoglo

Byl tutaj taki chlopak co zjezdzal z mega duzej wagi i on chwail mocno saune i w saunie masowal brzuch oliwka bambino, na ile to pomoze nie wiem u niego sie sprawdzilo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
Karkówka wieprzowa może być na masę ? Zdrowe te miecho ma tam troszkę tłuszczu bo filet z kury to lepiej na redukcji zjadać no nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
Powaznie pytasz????
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium