SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7416774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2454 Napisanych postów 24183 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402649
Cabaser brało się i rok po terminie i działał jak trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 199 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3264
horowitz
Mi samo hcg nic nie dało, a stosowałem około 5 miesięcy. Odstawiłem testa. Potem dłuuugo clomid- nic. Potem dałem sobie spokój i wbiłem znowu na takie trochę turbo trt. Po pół roku kupiłem hmg i tadam.
Hcg,clomid i hmg apteka. Z tym, że hmg odkupiłem od pary, która też starała się o dziecko. Ceny w aptece to kosmos.
Wbijałem menopur. Poszło w sumie 225iu.
37iu 3x w tyg.
W tle ciągle leciał test.






Zmieniony przez - horowitz w dniu 2022-04-02 21:52:31

Zmieniony przez - horowitz w dniu 2022-04-02 21:54:13

Mój ziomek był na TRT 4 lata, starał się o dziecko.Lecial miesiąc hcg z trt, potem samo hcg miesiąc, po 5 miesiącach udało mu się.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 971 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158973
Czyli na samym hcg udało się czy już dołączył testa ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 971 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158973
witteekk
horowitz
Test, e2, prolaktyna.
Hcg dałbym dłużej. Z tego co czytam to celem jest potomek. U mnie HMG zrobiło robotę.


Jak dawkowales hmg i przez ile ? Będę chciał spróbować na mostku przez 6 tygodni po 75j pn/sr/pt . Hmg Andro


Dawkowanie książkowe
Sam chciałem spróbować 150 e2d ale apteka za duże koszta już wychodziły

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
Panowie coś na ułatwienie zasypiania?
Melatonine brałem, ale jedyne co dawała to, że budzilem się wkurzony.

Rytm dobowy stały od praktycznie roku, nieważne czy praca czy weekend, wszystko było dobrze, ale od jakiegoś tygodnia znowu taki p******nik, że zanim zasne to 2h oglądania sufitu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Zadbaj o higiene snu+odstaw urządzenia z wyświetlaczem na 1-2h przed snem. Przed snem duży grejpfrut+aszwa+gaba+magnez. Kawa maks 5-6h przed snem. Nie pomoże? Wtedy można myśleć o czymś poważniejszym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 5307 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 85334
witteekk
ziki2000
witteekk
Cały czas miałem problemy ze zgaga/odbijaniem. W styczniu zacząłem brać bpc 157 w tabsach i maslan sodu. Wziąłem 1 opakowanie bpc i problemy ustały, ale maslan leci dalej więc nie wiem co pomogło


Odbijanie takim zngnilym jajem ?:)


Nie wiem czy to zgniłym jajem, ale takie jakby cofki z kwasem



Zmieniony przez - witteekk w dniu 2022-04-03 10:44:06


Słyszałem opinie, że bpc w tabsach to pomyłka, że jedynie placebo i lepsze podskórnie dawkowanie, że niby na narządy wewnętrzne też działa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 225 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 42306
Piorun wszystko prócz gaby, ashwy i magnezu jest - to miałem na myśli pisząc, że cykl dobowy stały, bez podstaw bym nie pytał o farmakologie.

Ashwe brałem też nie pomogło, pomogło to wszystko o czym piszesz, ale i tak coś się wykrzaczylo ostatnio, a żadnych zmian nie robilem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10201
pitbull61
Tak, w szczególności super działa na jelita, mówiąc w dużym uproszczeniu..


Ile powinien trwać taki cykl regeneracyjny układ pokarmowy? Dawkowanie ect. Lepiej podskórnie czy oral?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 971 Napisanych postów 19333 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158973
ptakasraka
witteekk
ziki2000
witteekk
Cały czas miałem problemy ze zgaga/odbijaniem. W styczniu zacząłem brać bpc 157 w tabsach i maslan sodu. Wziąłem 1 opakowanie bpc i problemy ustały, ale maslan leci dalej więc nie wiem co pomogło


Odbijanie takim zngnilym jajem ?:)


Nie wiem czy to zgniłym jajem, ale takie jakby cofki z kwasem




Zmieniony przez - witteekk w dniu 2022-04-03 10:44:06


Słyszałem opinie, że bpc w tabsach to pomyłka, że jedynie placebo i lepsze podskórnie dawkowanie, że niby na narządy wewnętrzne też działa


Ktoś to potwierdzi ? Jakieś badania ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium