SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7391316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
Cayek
A możliwe bo mega polubiłem ten środek


Jakie HGH leci ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 184 Wiek 27 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4189
Głupie pytanie ale miał ktoś problem ze skurczami na turze? Albo wie czy tura ma jakiś wpływ na to? Leci 4 tydzień 40mg ed. Od tego czasu mam nienormalne skurcze tylko w przednim aktonie barków i bicepsach. Bardzo krótkie ale mega mocne - na barku dosłownie widać fale skurczu jak przelatuje(poj**anie to brzmi). Był deload, wrzuciłem nawet magnez z myślą, że może jakieś braki ale bez zmian. Ogólnie problemów ze skurczami nie miałem nigdy, a już na pewno nie w takich partiach. Jak już czasem złapało, to przeważnie łydka lub stopa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
Lecę teraz turę 60mg ed i mam skurcze łydki ale tez leci salbutamol a wiec może tutaj jest problem
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
LevelPl
A pasków Pan przy ciągach używa? Nadgarstki/lokacie mnie bolały przy wyższych ciężarach gdy uchwyt już nie trzymał ciężaru. Przy niepełnym chwycie coś się tam naciąga i później boli/drętwieje, promieniuje. Fizjo mi tłumaczył ale ja się nie znam więc nie powiem dokładnie co xD


Obecnie nie mam ćwiczeń gdzie potrzebuje paski.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
ziki2000
Cayek
A możliwe bo mega polubiłem ten środek


Jakie HGH leci ?


Raz andro, raz imperial.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
malydzik96
Głupie pytanie ale miał ktoś problem ze skurczami na turze? Albo wie czy tura ma jakiś wpływ na to? Leci 4 tydzień 40mg ed. Od tego czasu mam nienormalne skurcze tylko w przednim aktonie barków i bicepsach. Bardzo krótkie ale mega mocne - na barku dosłownie widać fale skurczu jak przelatuje(poj**anie to brzmi). Był deload, wrzuciłem nawet magnez z myślą, że może jakieś braki ale bez zmian. Ogólnie problemów ze skurczami nie miałem nigdy, a już na pewno nie w takich partiach. Jak już czasem złapało, to przeważnie łydka lub stopa.


Za skurcze to braki sodu odpowiadają. Wrzuciłeś kolejny środek przy którym de facto zwiększa się potliwość.

Sprawdzić poziom sodu i potasu z naciskiem na pierwsze.
3

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10200
Prz1993,

jesteś w stanie coś więcej napisać o efektach, odczuciach po GHRP-6?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21589 Napisanych postów 30810 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870732
Jedyne czego się można spodziewać to wzrost apetytu, choć ja tego nie czułem jakoś mocno, dużo lepiej się tu sprawdza u mnie MK. Na przyrosty masy na tym nie licz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Monakolina K w opcji 10mg na tabsa została wpisana w UE na listę leków zakazanych
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
Hemoglobina 17,9 (3,7-17,5)
Hematokryt 52,2 (40-51)

Od roku czasu mam taką morfologię, nie rośnie, nie spada.
"Walczenie" z hematokrytem i hemoglobiną jest ważne, aby nie rosło czy po prostu utrzymywanie tych powyżej podanych poziomów jest już niebezpieczne dla zdrowia?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium