SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7358058

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
malydzik96
Pytanie do osób co robili kolono - czym czyściliście flaki przed? Citrafleet będzie spoko, czy jest coś lepszego?


Citrafleet / Clensia, ściśle wg ulotki.
+ odpowiednia dieta ~5-7dni przed inaczej leki mogą nie do końca oczyścić przez co gastro wycofa endoskop i skieruje na powtórke ;)
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 184 Wiek 27 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4189
krzykacz
malydzik96
Pytanie do osób co robili kolono - czym czyściliście flaki przed? Citrafleet będzie spoko, czy jest coś lepszego?


Citrafleet / Clensia, ściśle wg ulotki.
+ odpowiednia dieta ~5-7dni przed inaczej leki mogą nie do końca oczyścić przez co gastro wycofa endoskop i skieruje na powtórke ;)


Tak mnie nie strasz, bo się udało na jeden dzień ogarnąc gastro i kolono. W kwestii diety sie doedukuje, bo póki co tylko ogólnikowo poczytałem, ale dzięki za info
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94759 Napisanych postów 364738 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669956
W necie znajdziesz zalecenia od ręki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 490 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8749
LDL
zadra_85
lodzianin1
Ostatecznie trochę izo wrzucić


Poszedlem za Twoja rada i bylem u dermatologa powiedziala ki ze masci nie dadza nic, bo i tak stosowalem ich wiele. Wiec zaproponowala mi jedna tab 20mg co drugi dzien. Powiedziala se dawka mala, a zrobi robote.


20 mg Izoteku co drugi dzień? Fakt faktem izotek nie jest antybiotykiem że trzeba go jeść co 12h ale dawka 20 mg co drugi dzień to bardziej mi wygląda na likwidację blizn i przebarwień niż na usunięcie trądziku. Poza tym dawkę wyjściową ustala się uwzględniając wagę także odnoszę wrażenie, że coś kręcisz...

Wracając do trądzika, takie coś znalazłem może kojs coś do życia pomoże oraz wniesie.


?si=Y6n9D0-fHPSEXtNB
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
lodzianin1
Bierz citraflet bo tylko szklanka do wypicia i smakuje jak orenzada,tylko rob tak jak na ulotce bo trzeba mieszać długo a nie jak się rozpusci bo tam jakieś reakcje zachodzą i po dłuższym mieszaniu się ciepło robiło


Krzykacz wspominał o tym leku w temacie o profilaktyce oralach. Warto strzelić sobie taką szklanę po skończonym cyklu na mecie/antku?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94759 Napisanych postów 364738 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669956
Zdania są mocno podzielone, ja osobiście uważam że taka lewatywa raz na jakiś rok może być pożyteczna
Kiedyś o tym pisałem ,ale różnie ludzie do tego podchodzą

https://www.sfd.pl/Lewatywa_detoks_dla_naszego_organizmu.-t1038082.html 

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3733 Napisanych postów 3151 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16656
Każdy ma swoje zdanie . Ale osoby które mają jakieś problemy z jelitami co z tym idzie gorsze przyswajanie zarcia itp mogą spróbować.. ja osobiście jeszcze rok temu z jelitami bardzo walczyłem i potrafią bardzo życie uprzykrzyć .. w moim przypadku problem byl w wypróżnieniu się do takiego stopnia że musiałem brać dawki leku podobne do tych co ludzie biorą na przygotowanie do kolonskopii żeby mnie ruszyło

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94759 Napisanych postów 364738 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669956
A próbowałeś sok z aloesu i olej rycynowy ?
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 663 Napisanych postów 1088 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40117
Na olej rycynowy nie ma mocnych
1

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 57 Wiek 23 lat Na forum 93 dni Przeczytanych tematów 506
Panowie, jestem dwa tygodnie od zawodów i już są problemy ze snem, śpię po max 5 godzin i nie daję rady więcej. Dopiero jak zjem śniadanie, to mogę spać nawet kolejne tyle. Mam urlop teraz i mogę pozwolić sobie na taką dłuższą drzemka. Czy ma ona sens, żeby ograniczyć spadki mięśni?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium