SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7318481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Zależy jak duża dawka, ale z reguły na początku zwiększa apetyt, a potem hamuje.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114031
To szkoda zachodu w moim przypadku w takim razie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
Michass90
Wiad
https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/nejm199607043350101

To są "badania", na które się powoływał Patryk. 43 osoby, z czego 3 odpadły w trakcie. Zatem sam Patryk to jedno, ale kto w ogóle robi takie badania na grupie kontrolnej 43 osób i projektuje wnioski na całą populację.


Słuchaj się POŁYKU 2703 to sam bedziesz jak on
Czasami jak ogladam jego filmiki i to pierdo*lenie o naturalności itp tak mnie wku*rwia chyba bardziej niż wymienianie " R "

A po oglądasz, a po co go szukasz w necie by go słuchać?
Jeżeli cię nosi po jego czymś tam, co nie wnosi ci nowego do życia to niech go pies tracą. Ja tak samo kiedyś bazowałem na dejwiku, a dziś gdzie go mogłem to go usunolem z życia
Zobacz mamy kilkanaście tyg do wyborów i co się dzieje w TVP oraz TVN. Oby dwie stacje w godz wiafomici9u mnie nie istnieją. Wolę zobaczyć żabę jak muchę łapie językiem i ją na kolacje konsumuje.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30866
17kamil175
Panowie czy oxa może uwalić apetyt lub powodować jakieś inne problemy żołądkowo jelitowe? Układ pokarmowy mam dość wrażliwy na orale i zastanawiam się jak sprawa wygląda w przypadku tego środka.


Stosuje przy redu teraz.Duzo kiszonek i synbiotyk i jest okej,ale czuc na jelitach dyskomfort ,ale nieporownywalnie mniejszy niz przy metce,apetyt mi na tym nie siada jak przy mecie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
modlic
Michass90
Wiad
https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/nejm199607043350101

To są "badania", na które się powoływał Patryk. 43 osoby, z czego 3 odpadły w trakcie. Zatem sam Patryk to jedno, ale kto w ogóle robi takie badania na grupie kontrolnej 43 osób i projektuje wnioski na całą populację.


Słuchaj się POŁYKU 2703 to sam bedziesz jak on
Czasami jak ogladam jego filmiki i to pierdo*lenie o naturalności itp tak mnie wku*rwia chyba bardziej niż wymienianie " R "

A po oglądasz, a po co go szukasz w necie by go słuchać?
Jeżeli cię nosi po jego czymś tam, co nie wnosi ci nowego do życia to niech go pies tracą. Ja tak samo kiedyś bazowałem na dejwiku, a dziś gdzie go mogłem to go usunolem z życia
Zobacz mamy kilkanaście tyg do wyborów i co się dzieje w TVP oraz TVN. Oby dwie stacje w godz wiafomici9u mnie nie istnieją. Wolę zobaczyć żabę jak muchę łapie językiem i ją na kolacje konsumuje.



Wiesz nie oglądam go . Sorry raz tylko zobaczyłem jak zaczeli kiedys o nim pisać i odrazu byl u mnie spalony także POŁYKIEM sie nie interesuje

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 862 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 70509
Panowie stosował ktoś z Was bpc w atabsach na flaki ale z androchemu? Jak to się ma to tych innych form niby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1676 Napisanych postów 3703 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39230
MANIEK 80
Panowie stosował ktoś z Was bpc w atabsach na flaki ale z androchemu? Jak to się ma to tych innych form niby?


Wlasnie od tygodnia stosuje choc nie na flaki tylko ogolnie zeby sie "podreperowac". Dzialac dziala bo mam typowe u mnie po bpc spanie i sny. Kiedys bralem w strzalach i odczucia te same byly. Nie widze roznicy.
1

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669156
MANIEK 80
Panowie stosował ktoś z Was bpc w atabsach na flaki ale z androchemu? Jak to się ma to tych innych form niby?


Bpc oral fajnie się sprawdza na flaki nawet teściowej dałem ostatnio i już zjadła 3 op teraz przerwa miesiąc
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Wiek 32 lat Na forum 286 dni Przeczytanych tematów 624
Dzień dobry,

12 godzin po strzale z 25 mg propa moje stężenie testosteronu wynosi 25600 pg/ml. Takie stężenie dobre jest do masowania? Powiem, że na 175 mg testosteronu propionatu czuję się lepiej niż przy 350 mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669156
Jakie widełki?
A.do masowania to dieta z dodatnim bilansem kcal


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2023-07-27 09:52:28

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium