SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7293644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 185
No teraz tylko dupa, nie ma to tamto. Bolało w ch**, ledwo z pracy do domu doszedłem. Gorączki brak, opuchlizny też, raczej taka "gula" się zrobiła w okolicach injekcji. Zobaczę jak jutro po odpoczynku i odciążeniu nogi, dam te przeciwzapalne i ibuprofen, może się poprawi. Nieraz bolało ale takiej jazdy jeszcze nie miałem. Trening też pomachałem technicznie tylko hantlami siedząc sobie coby nie obciążać giry nadaremno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870089
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5379 Napisanych postów 15397 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388155
pokaz fotke tej nogi. ja mialem tak kilka razy i czest rozowy kolor dookola takiej pilki, schodzilo samo w zaleznosci od miejsca inj. im bardziej 'ruchliwe' miejsce, tym imo dluzej moze schodzic... jak sie boisz, to idz do chirurga, ja bym tam poczekal z 2-3 jeszcze.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Ja zrobiłbym jak Przemo pisze , wbił i sprawdził czy jest ropa . Jak jest , albo chirurg , albo samemu próbować ściągać

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 16 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 185
Nie, nie patrzyłem. W sumie niegłupi pomysł, wbije w gule jutro jak się nie poprawi. Normalnie 0.8 igłą czy jakąś większą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94288 Napisanych postów 364197 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668371
puculowatyswiat
Urywało mi udo po strzale miksa (którymś z kolei), tak, że poszedłem do do doktora. Doktoro stwierdził podejrzenie zapalenie mięśnia po injekcji (powiedziałem co i jak, spoko, nie moralizował), powiedział, że nawet prawidłowy strzał zawsze niesie ryzyko. I tak, kazał szamać ibuprofen i nalegał bym skonsultował się z chirurgiem tylko nie bardzo mam ochotę iść od razu do szpitala. Ogólnie noga jak odpocząłem nie boli w stanie spoczynku w ogóle, bardziej jak rozciągnę mięsień czworogłowy niż napnę. Problem zaczyna się przy dłuższym obciążeniu nogi np w pracy. Miał ktoś jakieś doświadczenia w takiej sprawie? Dać sobie dzień-dwa na odpoczynek i kurację? (w pracy robię dużo km w tym po schodach także noga niesamowicie obrywała). Czy jednak jechać do rzeznika? Skierowania mam. Inj w piątek była.


Dlaczego dureń nie dał antybiotyku?


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2020-08-07 04:40:53

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
cinamone
puculowatyswiat
Urywało mi udo po strzale miksa (którymś z kolei), tak, że poszedłem do do doktora. Doktoro stwierdził podejrzenie zapalenie mięśnia po injekcji (powiedziałem co i jak, spoko, nie moralizował), powiedział, że nawet prawidłowy strzał zawsze niesie ryzyko. I tak, kazał szamać ibuprofen i nalegał bym skonsultował się z chirurgiem tylko nie bardzo mam ochotę iść od razu do szpitala. Ogólnie noga jak odpocząłem nie boli w stanie spoczynku w ogóle, bardziej jak rozciągnę mięsień czworogłowy niż napnę. Problem zaczyna się przy dłuższym obciążeniu nogi np w pracy. Miał ktoś jakieś doświadczenia w takiej sprawie? Dać sobie dzień-dwa na odpoczynek i kurację? (w pracy robię dużo km w tym po schodach także noga niesamowicie obrywała). Czy jednak jechać do rzeznika? Skierowania mam. Inj w piątek była.


Uda to są dla masochistów. Albo już nie macie się gdzie kłuć albo na serio lubicie silne doznania.
U mnie już przód barków to bolesna iniekcja. A poszło HCG 0,45. 0,7 zostawiam na sobotę.


Weź nie krytykuj ludzi nie masz do tego prawa ze swoim marnym doświadczeniem a jak wodze piszesz ze hcg na wodzie walisz domięśniowo po barkach to mi się płakać chce. Sam jestes masochista
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
puculowatyswiat
Urywało mi udo po strzale miksa (którymś z kolei), tak, że poszedłem do do doktora. Doktoro stwierdził podejrzenie zapalenie mięśnia po injekcji (powiedziałem co i jak, spoko, nie moralizował), powiedział, że nawet prawidłowy strzał zawsze niesie ryzyko. I tak, kazał szamać ibuprofen i nalegał bym skonsultował się z chirurgiem tylko nie bardzo mam ochotę iść od razu do szpitala. Ogólnie noga jak odpocząłem nie boli w stanie spoczynku w ogóle, bardziej jak rozciągnę mięsień czworogłowy niż napnę. Problem zaczyna się przy dłuższym obciążeniu nogi np w pracy. Miał ktoś jakieś doświadczenia w takiej sprawie? Dać sobie dzień-dwa na odpoczynek i kurację? (w pracy robię dużo km w tym po schodach także noga niesamowicie obrywała). Czy jednak jechać do rzeznika? Skierowania mam. Inj w piątek była.


Nie raz mi się zdarzało ze kulalem po tydzień dwa po ch**owy strzale dlatego teraz tylko małe ilości wbijam w różne partie. Ogółem nic nie rób, wrzuc naproxen i czekaj, powinno przejść za kilka dni. Jakby nie schodziło spróbuj ściągnąć igła 1.2 może się ropa zbiera a potem to w moment już zejdzie jak ściągniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
hcg domiesniowo w bark czego to ludzie nie wymysla

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94288 Napisanych postów 364197 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668371
Jeszcze przód barków

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium