SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7320075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
W sumie jeżeli teraz od poniedziałku wskoczyłbym na antybiotyk, to z jednej strony stany zapalne powinny się zmniejszyć, ale ostatnio leciał antoni i master, więc jak coś ma mi wyjść w lipidach lub wątrobie, to wole nie brać antybiotyku przed badaniem, żeby mieć "czyste sumienie" że zrobiłem wszystko, żeby nie zakłamywać parametrów. Na antybiotyk wskoczę za tydzień.

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Jak nie zrobisz i tak będzie ok, w miare wiarygodnie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 90 Wiek 1 rok Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12982
Lecę już kilka lat ssri w małych dawkach i zawsze mam wątrobowe lekko ponad normę. Nerki i lipidy w normie choć w górnej granicy.
Z antybiotykiem powinno być ok ewentualnie lekko zawyżone.
Jak to jest z kardio? Jeżeli zrobię godzinę w sobotę a w poniedziałek rano badania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Bez przeszkód możesz robić pon rano. Co konkretnie?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 90 Wiek 1 rok Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12982
Pełna morfologia, profil lipidowy, nerki, wątroba.
Robię kardio przy tętnie około 130.
Waga 95kg.Jezeli wyniki wyjdą pokręcone zrobię następne badania po kilku dniach pauzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Czuliście różnice miedzy boldami ? Tzn ze którejś firmy czuliście mocniej itd ? Czy bez różnic u Was ?

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
A ja inne pytanie. Po redu będę próbował po raz trzeci przygodę z nandro. 2x kończyło się depresją, pociągiem do narkotyków i alko. Brak motywacji itp. Cabaser prawie nie pomagał, coś innego w tym jest że na mnie tak działa... Czy dodanie mastera mogłoby te skutki ogarnąć? Na teściu 250 week z trenem 350 week i winie 40mg ed czuje się rewelacyjnie. Żadne AI ani cab nie leci. Tak dobrze to się nigdy nie czułem jeszcze.
1

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2212 Napisanych postów 612 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 13974
Bralem bolda z kilku labow różnicy nie było
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
meirii
A ja inne pytanie. Po redu będę próbował po raz trzeci przygodę z nandro. 2x kończyło się depresją, pociągiem do narkotyków i alko. Brak motywacji itp. Cabaser prawie nie pomagał, coś innego w tym jest że na mnie tak działa... Czy dodanie mastera mogłoby te skutki ogarnąć? Na teściu 250 week z trenem 350 week i winie 40mg ed czuje się rewelacyjnie. Żadne AI ani cab nie leci. Tak dobrze to się nigdy nie czułem jeszcze.


Wino/master wiele osób ratuje na dece jeżeli chodzi o nastrój
1

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
meirii
A ja inne pytanie. Po redu będę próbował po raz trzeci przygodę z nandro. 2x kończyło się depresją, pociągiem do narkotyków i alko. Brak motywacji itp. Cabaser prawie nie pomagał, coś innego w tym jest że na mnie tak działa... Czy dodanie mastera mogłoby te skutki ogarnąć? Na teściu 250 week z trenem 350 week i winie 40mg ed czuje się rewelacyjnie. Żadne AI ani cab nie leci. Tak dobrze to się nigdy nie czułem jeszcze.


Ja bym celował w proviron lub metę.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium