SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7302628

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
dmq92
Na mnie nie działa nie zmiennie poza bolem glowy i zamuła w ch**.

Ale ludzie sobie chwalą w otoczeniu



Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-01-29 10:18:01


Dziwne bo ogolnie dziala przeciwbolowo.
No ale kazdy jest inny .

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Tez bylem zdziwiony. 3 podejscia ten sam efekt. Może cos z ciśnieniem nie tak, nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Cayek
Snara Ty wszystko opierasz przez pryzmat swojej osoby.
To tak nie działa i nie będzie działać.
Są schematy, które można dopasować w pewnym stopniu pod każda osobę ale nie do końca i nie zawsze.


Pytanko ode mnie - mam na dupie spore gule od strzałów na tyłku.
Czy jest jakiś sposób na pozbycie się ich jakos szybko?

Masz sposob b50
ciepłe okłady ze spirytusu

bierzemy skóre w miejscu gdzie bedzie okład smarujemy wazelina najlepiej zeby skory nie popaliło,
nastpenie gotujemy wode i wlewawy do szklanki czekamy az ostygnie ale bedzie dość ciepła, maczamy w tej wodzie gruby gazik, lub z 3 waciki (zlozone razem)
lekko wyciskamy , i polewamy go obficie spirytusem, nastepnie przykładamy go do tam gdzie jest zrost, bierzemy folie,
najlepiej jakis mały woreczek foliowy i przykładmy go szczelnie do wacika, potem bierzemy plaster i obklejamy ta folie do okoła
bardzo szczelnie tak aby nie dostawało sie powietrze nigdzie.
spirytus zaczyna powoli parowac i przenikac w głab skóry , przez to zrosty powoli miekna, nosimy taki okład z dobre 2h ,
potem po sciagnieciu tego okładu pozadnie taki rozpulchniony zrost pomasowac z 10-15min
okładów nie powinno sie stosowac w to miejsce gdzie była iniekcja w ten sam dzien , ani nie robic strzałow w ten dzien gdzie był okład

po dwóch tyg czuć normalnie jak sie zrosty rozchodza , takie jakby mrowienie, szczypanie ale nie podskóra tylko wewnatrz miesnia

Okłady proponuje robic najpierw co dzien po paru dniach co dwa dni a pozniej juz 3 w tyg


Mi po miesiacu całkiem zeszły zrosty z barkow I ud a miałem juz duze guzy polecam sposob bardzo dobry polecony mi przez dariusza ktory tez sam stosował sprawdza sie w 100%
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 690 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21622
Swoja drogą jesli ktos ma materiały nt trena i zaniku kosmkow jelitowych to bym prosił czy na pw czy tu, bo to co znajduje to jakies takie nic konkretnego poki co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Po co komu tad jak jest nac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
dmq92
Po co komu tad jak jest nac


To nie takie proste.
ładujesz tadka w kabel na drugi dzień masz próby w normie. Zjedz 5g NAC na drugi dzień możesz mieć podbite i jeszcze sraczkę
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Nac w kabel


Mi na razie nie potrzebny byl tad w sumie. Nac daje radę takze ograniczona wiedze mam


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-01-29 12:15:08
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1673 Napisanych postów 3699 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39213
Wojmir28
dmq92
Po co komu tad jak jest nac


To nie takie proste.
ładujesz tadka w kabel na drugi dzień masz próby w normie. Zjedz 5g NAC na drugi dzień możesz mieć podbite i jeszcze sraczkę


Jedyne co mi NAC dawał to lepszy sen... nie wiem na jakiej zasadzie. A na kichach też go jakoś czułem jakby pędził do kibla. Na wątrobę to niewiele mi to pomagało jednak.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 232 Napisanych postów 690 Wiek 25 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21622
U nas w literaturze med w polsze na wszystkie zatrucia paracetamolem itd sie NAC podaje w szpitalach, jak pytam czemu nie TAD to odpowiedz jest prosta - bo nie ma u nas w aptekach xD (o ile wogole lekarze wiedza co to TAD, w prywatnych wiedza, sami bija razem z solco, w wojewodzkich i klinicznych... hehehe)


Zmieniony przez - asmo1992 w dniu 2020-01-29 12:37:02
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94381 Napisanych postów 364303 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668726
tylko tada już nie ma

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium