SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7414596

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Tak wiem
Mam poważny zapas Andro
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
Poważnie zabrzmiało
2

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Posiadanie potomstwa to poważny temat
Tak na prawdę jak się nad tym głębiej zastanowić to w zasadzie jest to jedyny nasz cel w życiu. Przekazanie DNA. Ale to zupełnie inny temat.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
Dla wielu par problem z posiadaniem potomstwa jest glowna przyczyna problemow w dzisiejszych zycia. Wplywa to na zwiazek i całe życie.
Zwłaszcza jeśli sie odkłada chęć posiadania dzieci. Wtedy mamy większe szanse na problemy.
Co do jedynego celu życia. Nie przesadzajmy biologicznie tak. Jednak pamietajmy, że sporo par świadomie nie decyduje się na dzieci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 544 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 20272
Świadomie lub nie bo wydaje mi się, że dużo par po prostu mówi że nie chce dzieci a tak na prawde nie może mieć.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
Kiedyś gdzie yeblem tam było , a teraz jak chce to lypa , potomstwo mam spore, tak ze spuścizna jest po mnie . Ale teraz jest kuku ze nie idzie .....
2

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2454 Napisanych postów 24182 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402644
Czesc nie chce, czesc nie może, jeszcze inni poprostu dzieci nie lubią. Są też tacy którzy nie chcą do momentu aż im się "przytrafi" I później mowia ze sobie sprawy nie zdawali jaka to cudowna sprawa posiadanie dziecka.. ale co by nie było każdy ma swoje życie i prawo wyboru..
Co do lekarzy to jeszcze gdyby za tymi cenami szla fachowa porada to spoko , dla ludzi chcących mieć dzieci może to być warte każdych pieniędzy ale często lekarze pojęcia nie mają co mówią ale dyskusji z nimi być nie może bo to on ma przy na nazwisku "pan dr"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Tak miałem na myśli z biologicznego punktu widzenia. I to , że w zasadzie tylko to po nas zostanie. I nie jest to żadna przesada tylko fakt. Po jednostkach zostanie coś więcej Ale są to jednostki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
Dziś na topie jest posiadanie psa

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Lux1980
Kiedyś gdzie yeblem tam było , a teraz jak chce to lypa , potomstwo mam spore, tak ze spuścizna jest po mnie . Ale teraz jest kuku ze nie idzie .....


Wiek Ale też lata bycia ON
Ja dwójkę machlem będąc na cyklu teraz chce kolejne i już tak łatwo nie jest.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium