SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319521

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
F1.08
Kiedys kupno odzywki to byl wyczyn...moja pierwsza kupilem przez brata od jego kolegi bo juz jej nie chcial...nawet nie wiem czy tam byla odzywka w srodku. Kumpel kupowal wtedy mleko "bebiko" niebieskie bo mialo duzo bialka lata 90

Jak ja w zeszłym tygodniu widziałem takie mleko na półkach w biedronce







Zmieniony przez - F1.08 w dniu 2022-12-16 08:59:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Psycho Dad
krzykacz
meirii
Pamiętacie ten cudowny moment jak w swoich rękach zobaczyliście omnadren i metę jelfy?


Kiedyś wrzuciłem kolekcjonerki hit z mojej kolekcji - fotki metki jeszcze w szklanym słoiczku ...notabene w takim samym jak Encorton który przez pewien czas znikał z oddziałów jako substytut metanabolu, nabijał jak skurvysyyn


Encorton, to zabójca mięśni. Nasila degradację białek w mięśniach i katabolizm białek w całym organizmie. Zatrzymuje za to wodę, pewnie stąd efekt nabicia.


Psychol nie mądraluj się mi tutaj ...gdzie byłeś 25-20lat temu ? ...wtedy liczyła się pompa a nie jakieś naukowe biadolenie, jakbyś wtedy coś takiego rzucił do chłopaków to byś uchodził za sterydowego guru
4

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
meirii
Ten kto z wawy to pewnie pamięta jak się ruską metę 20 parę lat temu kombinowało na stadionie 10-lecia


Taaa, podłoga z karbowanej blachy w Żuk'u idealnie nadawała się do pakowania w nią metki Reaktor 6 spawów z blachy na góre i biznes się kręcił
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
diablo1
F1.08
Kiedys kupno odzywki to byl wyczyn...moja pierwsza kupilem przez brata od jego kolegi bo juz jej nie chcial...nawet nie wiem czy tam byla odzywka w srodku. Kumpel kupowal wtedy mleko "bebiko" niebieskie bo mialo duzo bialka lata 90

Jak ja w zeszłym tygodniu widziałem takie mleko na półkach w biedronce








Zmieniony przez - F1.08 w dniu 2022-12-16 08:59:13



Kozak mleko.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26541
Kto pamięta omnadren z Polfy Warszawa? %)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Pakowany w te miekkie kratki z których viale wiecznie wypadały Piękne czasy, cena omki zaczynała się od 2/3złotych póżniej 5/8/12 i już tylko w góre. Czasy kiedy wysyłało się ojczulka któregoś z kolegi z ekipy do apteki i omo bez recki dostawał. Lek wypisywali recki bo nie wiedzieli co to i na co to komu Omka kiedyś była w innych kolorkach zielony/niebieskie op. Bliżej świąt można powspominać sobie miło
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26541
Dokładnie cena omki z Polfy z początkiem lat 90 w PL około 3zl.
Jeszcze pamiętam że w Polsce był dostępny propionat o nazwie proponicum 10mg z Polfy.
Metanabol z Jelfy załatwiało się od koleszko którego matka była lekarka. Brak druczki jej pieczątkę i się brało zapasy z apteki. Inne czasy zupełnie....miło było;)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Propek był w 2 stężeniach, miałem okazję jeszcze bić ten większy Metka też w 2 + maść czy tam krem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26541
Bodajże prop 25mg z tego co pamiętam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191506
krzykacz
meirii
Ten kto z wawy to pewnie pamięta jak się ruską metę 20 parę lat temu kombinowało na stadionie 10-lecia


Taaa, podłoga z karbowanej blachy w Żuk'u idealnie nadawała się do pakowania w nią metki Reaktor 6 spawów z blachy na góre i biznes się kręcił


Ja mam jeszcze chyba tą metkę reaktora poszukam mogę wrzucić, dostałem kiedyś po zawodach od znajomego z wschodu
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium