SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7318758

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Tak, bo jak nie ma baby, to niech sobie leży
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
To znaczy kłamią o dobrym libido, sk***ysyny)))
Ja bym nie zaryzykował, ale dziwne że cos takiego ma miejsce u ludzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
rozne trendy sie przewijaly nawet tutaj bylo glosno o tym jak kolesie robili zyciowe formy walac tylko master i tren, a tez dlugo to nie zaswiecilo

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 376 Napisanych postów 740 Wiek 33 lat Na forum 364 dni Przeczytanych tematów 5790
Sector27
To znaczy kłamią o dobrym libido, sk***ysyny)))
Ja bym nie zaryzykował, ale dziwne że cos takiego ma miejsce u ludzi.


Oczywiście że kłamią bo zaraz obok sterydów najlepiej się sprzedaje kamagra więc coś w tym jest
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
U mnie za małolata leciała deka holender albo grecka i metka i o podstawie z testa się nie słyszało nawet i efekty były , słabszy zestaw to metka i omka ale właśnie że wzgledu na estro miało to opinie zestawu na swiniomase ...no takie czasy były i nikogo do wyjaśnienia jak to działa a tylko opinie na zasadzie głuchego telefonu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Tez za małolata leciałem na samej dece i bylo dobrze %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
Ktoś ma info, czy Boldek jedzie po lipidach bezpośrednio? Czy pośrednio, obniżając E2?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94503 Napisanych postów 364456 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669174
Eq to dla.mnie środek porażka po całości
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
lodzianin1
Eq to dla.mnie środek porażka po całości

Wiesz, na razie szukam środków które nie jadą po lipidach mocno. Więc spora ilość ich odpada dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
lodzianin1
Eq to dla.mnie środek porażka po całości


Dlaczego ? Morfologia ? Jest w składzie prawie każdego pro to raczej o czymś świadczy ...
Staki typu deka+test+ eq na masę to klasyka gatunku ...
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium