SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
Przecież gram to nie tak dużo. 700testa 500mastera 300trena i już półtora wychodzi...a przecież niektórzy ponad gram samego testa jadą, że o boldku + inne nie wspomnę...

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Napisałem, że to już trochę ale nie , że nie wiadomo co. I , że zależy czego.
No i rozmawiamy w kontekście hematokrytu i problemów Gibona na przestrzeni lat. Bo długo czas leciał 250 testa tylko z tego co pamiętam że wzgl wlasnie na problemy z powyższym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
ale ja dopiero 4.5miesiaca sie bawie na poważnie to wiadomo ze ten gram to rozgrzewka %) Spokojnie. Moim zdaniem wyniki się będą trzymać bo żelazo leży, a nawet jak wybije to się upuści i tyle - nie ma się czym przejmować. Na spokojnie wszystko



Żebym ja tylko takie problemy miał %)





aaaaa no i ze gram to nie dużo to my to wiemy a np na grupie sportowe świry trenejro od 7 boleści pisali ze ifbb pro tyle biją i ludzie to łykają jak pelikany


Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2022-12-05 18:30:54

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
Wiadomo że bije się mało. Przynajmniej krzywdy nie będzie...ale efektów też :)
3

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
PrzeGibon
ale ja dopiero 4.5miesiaca sie bawie na poważnie to wiadomo ze ten gram to rozgrzewka %) Spokojnie. Moim zdaniem wyniki się będą trzymać bo żelazo leży, a nawet jak wybije to się upuści i tyle - nie ma się czym przejmować. Na spokojnie wszystko



Żebym ja tylko takie problemy miał %)





aaaaa no i ze gram to nie dużo to my to wiemy a np na grupie sportowe świry trenejro od 7 boleści pisali ze ifbb pro tyle biją i ludzie to łykają jak pelikany



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2022-12-05 18:30:54


Zdecydowana większość ludzi nie myśli samodzielnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
nie chodzi o to ile gram kto wali a ile elita - prosi, ci z najwyzszej polki to sa kosmici i sam to wiem, bo znam jednego, co w tym roku startuje na mro i znam tez kilku innych prosow z genem i to nie z internetu... wiadomo, moga mowic nie prawde albo cos zaklamywac ale wiem, ze postawimy obok sobie kowalskiego, ktory cwiczy jak tak samo jak ten z genem, ma taki sam staz, je to samo, tyle samo przeznacza na regeneracje a czasem i cwiczy ciezej a ten z genem ze sporo mniejszym uzyciem saa moze wygladac nawet i lepiej. sam tez wiem, ze te niektore dawki prosow jak 600 testa 400deki i troche winka w tabsach do zawodow to jest sciema, ale na serio, za tacy co do zawodow wala kilka g i wygladaja zaj**iscie a sa tacy jak ten ostatnio znany niemiaszek, co walil ponad 100iu horomonu i 13g week anaboli i wygladal poprostu przecietenie... nie znacie nikogo z silki, ktorzy wala po 0.5g+ testa + dodatki a wygladaja jak naturale? bo ja znam takich wielu i wstyd by mi bylo mowic, ze cos w ogole bije.

widzialem rozpiski np. znanego nowego mentora( przynajmniej sie a niego uzwaza ) z uk z polskimi korzeniami i tam daje chlopaka co waza na scenie po 90kg samego ace 1g week, to mozecie sie domyslic ile tacy ludzie maja reszty dodatkow, jak test, master itd. a sa tacy co wezma 1/2 tego trenu i beda wygladac poprostu lepiej.


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 12/5/2022 7:13:59 PM
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
No dokladnie jw. Chodzi o to ze ta różnica to nie 500/week vs 1g tylko 3-5g vs 10-15g. Osobiście znam gościa co się przyznaje do 10g i ani mały ani słaby nie jest. Wyniki są kosmiczne.


To samo jest z insa bo nie oszukujmy się jest różnica walić tylko pwo 10iu a jest różnica 100 dziennie. Kto bił to wie tylko siedzi cicho





Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2022-12-05 19:16:15
2

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
juz sam troche lat cwicze i to jest taki sp******ony sport, ze 90% zawodnikow na zawodach, poprostu nie powinno w nich startowac bo prawdziwy gen do bb ma wlasnie z 10% i nie wazne jak ciezko bedziesz nap*****lac i ile soku wali i marnowac zycia, zeby przez nie przejsc jak mnich, to i tak pewnego poziomu nie przeskoczysz... dlaczego taki uogolnikow w wieku 23 lat wygladal tak jak malo kto czy np. lesiukow? bo nikt nie walil pena pfizera ed? nie bylo takich wybrykow natury? wystarczy ciezka praca i zycie jak mnich tutaj na forum (nie bede podawal nicku) byl gosc, ktory lata temu rozpisywal cykl za ponad 20kola i w najlepszym swoim wygladzie, byl by cieniem tych 2 mlodziakow a teraz ma dializy i lezy od lat z rozj**anymi nerkami.

ja tak zawsze pisalem, jak jestes karakanem, to nie zrobisz kariery jako pro w nba chociaz byl wyjatek ale dlatego, ze wlasnie byl niski - to byl znany. i to samo jest w bb, choc bys mial sie zesrac i to zjesc, to pewnej granicy nie obejdziesz bez genu.


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 12/5/2022 7:24:15 PM
2

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261566
no każdy wie o kogo chodzi, ale tez gość już młody nie jest i chyba po 50tce z tego co kojarzę Ja bym do tego braku genu dodał to ze ludzie za mało jedzą... się gada bzdury o jakimś 2gbialka co dziewczyny pod figure potrafią mieć 5(!)


ja jak komuś na silce mówię ze mam 1200g fileta z kurczaka to zdziwienie wielkie jakby ufo wylądowało a to i tak nie pokrywa zapotrzebowania i trzeba wpi sypać


to samo z węglami - duzi goście maja ponad 1kg węgli a się wmawia ludziom ze 400g to już jest ohohohohoh


Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2022-12-05 19:28:55
1

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
tutaj z forum tez byl kiedys chlop, ktory jest trenerem teraz znanym. nie mogl nigdy lap poprawic, to zatankowal olej ale on sam twierdzil ze poprostu podbil bialko z 400 do 600 dlatego napuchly mu jak balony a ten po 50 wtedy nie byl po 50, szkoda czlowieka, ze mial serducho zeby startowac i leciec grubo a teraz jest wrakiem, ktory meczy sie z "normalnymi" rzeczami zwyklego czlowieka...

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium