SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26541
master7711
Wiad
Nie pozostaje Wam już nic innego jak tylko napisać skargę do Naczelnej Izby Lekarskiej. Z pewnością po Waszych uwagach wytoczą jej postępowanie dyscyplinarne zakończone utratą prawa do wykonywania zawodu. Powołajcie się na SFD i użytkowników, z których znaczna część ledwo czyta i pisze poprawnie. Z pewnością ukończyła z trudem zawodówkę, ale duża ilość shotów uprawnia ich do negowania lekarza z doktoratem z endokrynologii... Oj chłopcy, chłopcy... A potem "jak to się stało, że już nie staje" i takie tam... Trudno się dziwić, że z takim podejściem pacjent na TRT cieszący się zdrowiem jest dla Was zjawiskiem... Dacie wiarę, że większość takich pacjentów... nawet nie ćwiczy?


Oj chłopcze, chłopcze... Co cię obchodzi kto co ukończył? Mądrujesz się jakbyś sam miał profesure z endokrynologii. Ja skończyłem uczelnie techniczną, ale jestem pewien że nie jeden po zawodówce tutaj wie w temacie saa więcej niż ja i napewno więcej niż Ty. Warto czasami posłuchać co ma do powiedzenia gość, który bije towar od X lat, a nie tak jak Ty czerpie wiedze z youtuba. Zmieniam zdanie jednak nie nadajesz się na moderatora. Liczyłem na Ciebie, ale niestety daleko Ci do średniej intelektualnej tego działu.
I to jest kategoryzowanie ludzi. Ten po ,,zawodówce,, na pewno nie będzie miał racji, doświadczenia itd. niż ten co ukończył studia państwowe?
Zdziwiłbyś się wiad. Widać że życie nie nauczyło Cie pokory i troszkę inteligencji niż tylko patrząc na tytuł zawodowy.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Malotam przyjemnie się zrobiło lol
Panowie to jeszcze z jednym pytaniem, czy możliwe jest żeby przy wbijaniu w udo za każdym razem mieć jakiś problem a przy dupie nic?
Nie wiem czy można wklejać linki do jutuba ale jest taki ziomek, który tłumaczy dlatego uda to słaby pomysl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Możliwe. Ja tak mam niestety. A szkoda bo fajnie się robi strzał, ale co z tego jak po każdym chodzę jak elektryczny bocian.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364461 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669185
Ja zawsze czułem inj po udach i wiele lat nie robiłem .wróciłem do ud jak się przesiadłem na igły "insulinowe" 2-3 ml na inj i czasem jakiś dyskomfort .wcześniej po głęboko domiesniowych zawsze kulalem
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6400
IneTheEnd
Malotam przyjemnie się zrobiło lol
Panowie to jeszcze z jednym pytaniem, czy możliwe jest żeby przy wbijaniu w udo za każdym razem mieć jakiś problem a przy dupie nic?
Nie wiem czy można wklejać linki do jutuba ale jest taki ziomek, który tłumaczy dlatego uda to słaby pomysl.

A gdzie bijesz w te udo i jaka igla ? Obszerny boczny w moim przypadku to rewelacja.Jak poslad ok to udo tez.Czasem żyłkę po drodze przebije i trysnie krew po iniekcji
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Udo dokładnie tak z boku po zewnętrznej, delikatnie wyżej niż połowa.
Ale poszły 3 piny, igła 0,7x40 ( wbijanie gdzieś 37 mm ) i nie dało się chodzić dosłownie. W dodatku spuchło jedno i drugie udo, po jednym to nawet tak srogo bo i kolano się załapało na opuchliznę. Wiec ogólnie chyba sobie daruje z tym udem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
U mnie uda ok igła 06.25 może wyżej spróbuj robiłem 05.25 była i joko żadnego dyskomfortu Duży mięsień fajnie się bije





Zmieniony przez - Bizon998 w dniu 2023-06-10 08:40:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6400
IneTheEnd
Udo dokładnie tak z boku po zewnętrznej, delikatnie wyżej niż połowa.
Ale poszły 3 piny, igła 0,7x40 ( wbijanie gdzieś 37 mm ) i nie dało się chodzić dosłownie. W dodatku spuchło jedno i drugie udo, po jednym to nawet tak srogo bo i kolano się załapało na opuchliznę. Wiec ogólnie chyba sobie daruje z tym udem

Ja juz od Bf ok 17 zacząłem bic 0.5 x 25 do końca w miejsce takie jak opisujesz siedząc w poziomie do podłogi pompka i jest zero problemow. Za głęboko i za wielka cerówa jak dla mnie w udo.Teraz Bf ok 11-13 i dalej tak bije.Z tym ze juz widzę gdzie jak żyły idą to po drodze nie trafie chyba ze się zapomnę ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6400
Msoko65
IneTheEnd
Udo dokładnie tak z boku po zewnętrznej, delikatnie wyżej niż połowa.
Ale poszły 3 piny, igła 0,7x40 ( wbijanie gdzieś 37 mm ) i nie dało się chodzić dosłownie. W dodatku spuchło jedno i drugie udo, po jednym to nawet tak srogo bo i kolano się załapało na opuchliznę. Wiec ogólnie chyba sobie daruje z tym udem

Ja juz od Bf ok 17 zacząłem bic 0.5 x 25 do końca w miejsce takie jak opisujesz siedząc w poziomie do podłogi pompka i jest zero problemow. Za głęboko i za wielka cerówa jak dla mnie w udo.Teraz Bf ok 11-13 i dalej tak bije.Z tym ze juz widzę gdzie jak żyły idą to po drodze nie trafie chyba ze się zapomnę ;)
Andro oczywiście bo inne srodki zacząłem bać się stosować a z tej firmy co nie wbije to jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
lodzianin1
Ja zawsze czułem inj po udach i wiele lat nie robiłem .wróciłem do ud jak się przesiadłem na igły "insulinowe" 2-3 ml na inj i czasem jakiś dyskomfort .wcześniej po głęboko domiesniowych zawsze kulalem


A powiedz jakie strzykawki do tych igiełek używasz bo takich stricte insulinowych to większych niż 1 ml chyba nie ma. Chodzi mi o grubość bo takie standardowe 2ml i mała igła to strasznie ciężko mi zaaspirować i tłoczyć. Ja teraz wszystko bije igłami 0,4x19 bo gdzieś tam widziałem że pisałeś właśnie że 0,4x13 używasz i generalnie jest naprawde lux choć ud jeszcze nie próbowałem. No i na tyłku taka gulka czasami zostaje. A takto to ani zrostów ani stanów zapalnych, choć bije mało bo 3ml tygodniowo podzielone na 2.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium