SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7318466

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3695 Napisanych postów 3134 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 16553
Wiad
Mahler
W ogóle można zaobserwować nasilenie "cnót niewieścich" wśród facetów. Jeden zrobił 999 kroków z założonych 10000 i dramat, drugi zapomniał intraworkout... Ostatnio Czechowicz się chwalił, że miał biegunkę i zastanawiał się co dalej z przygotowaniami xD


Żebyś wiedział. Coś się dzieje na rynku trenerów personalnych. Tak od kilku miesięcy da się to zauważyć... Jedni znikają lub ograniczają działalność w mediach, inni przerzucają się na nowy biznes, szukając źródeł dochodu, jeszcze inni próbują się wylansować w socialach, chociaż wcześniej im na tym nie zależało... Daje się zauważyć dziwną panikę w temacie. Szeroki temat.

A propos "Witajcie Przyjaciele"... On stawia na osobiste zaangażowanie i relacje z trenerem. W ogóle dziwię się, że z Kubą się nie przytulają. Trąci mi to LGBT, do którego nic nie mam... no ale... z męskością mi się to nie kojarzy. Według mnie powodem jest to, co napisałem wyżej... Rynek mocno się skurczył, a standard życia chciałoby się zachować...

Nie widzę problemu, aby spacer zamienić na specer-cardio w kontekście tętna. Raczej proste... wystarczy wyjść trochę zbyt późno. No i fakt - mieć na sobie trochę mięsa. Założyłem - być może niesłusznie - że ludzie z działu "Doping" jednak trochę tych kg mięsa mają...

Uwagi ad personam pomijam. Niedawno Łodzianin narzekał na to, iż ludzie nie czytają regulaminu. Warto zapoznać się z par. 4 pkt. 3 ppkt. a,c,d.


" Witajcie Przyjaciele " i wiadomo o kogo chodzi bez podawania imion danych itp
Czasami go oglądam ale to " Witajcie Przyjaciele " podchodzi mi pod taką wazeline takie " Cześć na siłę " czego nie lubie

Michass90

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 57 Wiek 32 lat Na forum 308 dni Przeczytanych tematów 820
Wiad
Helionus
Dokładnie oj**ac posiłek i na zakupy z buta, tyle i aż tyle.


Oldschoolowi kulturyści wybałuszają oczy, gdy widzą, że dziś cardio to... kroki. A już najlepszy numer, gdy eksperci z YT wszędzie śmigają autem, a potem idą na spacer... tzn. robić cardio.


Może dlatego, że mają zakuty łeb i dla nich cardio to musi x wysiłek na y tętnie, bo inaczej to nie działa. A praca to praca, każdy skurcz mięśni to praca, a praca to energia. Owszem niższa intensywność powoduje mniejsze zużycie energii, więc trzeba ją wykonywać dłużej i należy sobie zdawać z tego sprawę zanim się powie ze "na mnie kroki nie działajo". Owszem jeśli celem jest wydolność, praca układu sercowo naczyniowego to trzeba pracować na wyższym tętnie, ale jeśli celem jest tylko zwiększenie deficytu, należy robić to co jest się w stanie realizować długoterminowo. Czasem łatwiej komuś zrobić psychicznie 15k kroków czy 20k bo i tak musi coś załatwić, więc sobie pójdzie z buta, niż znieść 20min na bieżni.

A po co ma być wyższe tętno? Udział kwasów tłuszczowych w wydatkowaniu energii jest tym większy im niższa jest intesywność wysiłku, ergo w nocy dzieje się najwięcej pod tym kątem. Wyższe tętno tylko odzwierciedla tylko intensywność wysiłku.
I jasne jeśli lubię, chcę, nie robi mi to problemu to wolę pocisnąć mocniej na rowerku, mniej czasu mi to zajmie, zwiększę wydolność, pompka popracuje mocniej. Ale czasem mam tak, że po 5min na bieżni czy rowerku rzygać mi się chce i nie będę się pałował podczas gdy i tak mam do załatwienia sprawy na mieście i zrobienie nawet 20k kroków nie zrobi mi problemu. Grunt, że na koniec efekt będzie taki sam.
A co warto dodać, choć pewnie wiele osób się ze mną nie zgodzi, że na redukcji nie warto jest nadmiernie zwiększać aktywności kosztem utrzymywania wyższych kalorii.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
to witajcie przyjaciele to kto to jest? bo nie kojarze w ogole

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699699
.


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2023-06-25 18:31:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699699
lordknaga
ten ziomek akurat jest z europy co do ignoruj, ja wspominam o tej funkcji/opcji od dobrych 5 lat, wiec watpie, ze cos takiego w koncu dodadza


Może coś z tego wyjdzie ale kiedy ? ja tylko zwykły moderator i co ja mogę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
flex1976
lordknaga
ten ziomek akurat jest z europy co do ignoruj, ja wspominam o tej funkcji/opcji od dobrych 5 lat, wiec watpie, ze cos takiego w koncu dodadza


Może coś z tego wyjdzie ale kiedy ? ja tylko zwykły moderator i co ja mogę


spoko, wiem jak to dziala, administracja jest zajeta porownywaniem supli i stawianiem swoich na podium a tak na serio to az dziwo bierze, ze nie ma takiej opcji od dawien dawna, bo nie tylko tutaj ale w wielu innych dzialach, co sie czasem czyta to makabra
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699699
Ja tam mogę jeszcze użyć swojej opcji „ ban” ale już tak mało osób na forum ze przymykam oko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114031
lordknaga
to witajcie przyjaciele to kto to jest? bo nie kojarze w ogole

Czechowicz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 53 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Opcja "ban" narzuca Flex Twój punkt widzenia. A opcja "ignoruj" personalizowałaby forum wedle gustów usera. Istotna różnica, bo na monotematyczność i... że tak powiem... lizanie się po jajkach kółeczka wzajemnej adoracji też sporo tu narzekało.

Co do kroków raz jeszcze... Większość ludzi ma pracę... często etatową i niezwiązaną z kulturystyką. Dobrze wówczas szukać patentów na cardio, dietę czy tam trening. Myślę, że takie spacery w celu załatwienia sprawy to taki właśnie patent. Ja na rowerku ziewam, a dygając na siłkę czy do pracy nawet nie zauważam tego współczesnego "cardio". No i sporo czasu oszczędzam przy tym, bo jednak porządne cardio bywa czasochłonne.
Kumpel ma jeszcze lepszy patent - sex z rana na czczo. Przy odpowiedniej kobiecie (czy tam facecie - według preferencji) cardio jak się patrzy. A jakie tętno!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 561 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35030
Strzał w bark igła 0,5x25mm. Po wyjęciu igły fontanna krwi i od razu taki jakby guzek pod skórą. Rozumiem , że przebilem żyłę po drodze i nie ma co panikować?vna drugi raz dawać trochę z boku? Przeważnie daje +/- w to samo miejsce. 5 min po guzek się wchłonął .
No tak prawie nie widać ale pod ręką czuje coś jak po ugryzieniu komara


Zmieniony przez - metadon w dniu 2023-06-25 19:12:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium