SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7302903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1673 Napisanych postów 3699 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39213
Próbował ktoś brać HMG zamiast HCG? Na serio działa lepiej i bezpieczniej niż HCG? Spróbowałbym ale nie chcę w ciemno strzelać żeby sobie krzywdy nie zrobić jakiejś. Jestem OFF teraz ale test słabiutko.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Odnośnie Helios to bijecie tylko rano, czy można dzielić na dwa razy? Jestem na lc czyli ww nie lecą.

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34999 Napisanych postów 89907 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940627
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
KLAJTA
Odnośnie Helios to bijecie tylko rano, czy można dzielić na dwa razy? Jestem na lc czyli ww nie lecą.

Ja np dawałem helios rano przed cardio a potem już clen oral.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 1335 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 77991
Dzięki panowie za odp. Dam rano na czczo i koło 16, bo trening mam koło 19 a nie wiem czy jak bym walnoł lotke koło 18 to czy później zasnę. Rano dam centa i później centa, razem z t3 to ładnie potelepie.


Zmieniony przez - KLAJTA w dniu 2019-09-19 14:13:44

Powrót do formy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Późno o 18-tej, dałbym rano i w południe lub 13-14 godz ale jak tam uważasz.
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402348
KLAJTA
Odnośnie Helios to bijecie tylko rano, czy można dzielić na dwa razy? Jestem na lc czyli ww nie lecą.


u mnie leciało w DT rano po przebudzeniu i pod wieczór przed treningiem około 18-19,
w DNT dawałem porcje tylko rano
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
SięNiePoddawaj
Ketchup123
A właśnie miałem pisać o estro na masterze bo idzie 80 mg ed mastera z.trenem i do tego 1000 enana jak dawalem 12 mg exe do strzala z 500mg enana to stawy tragedia libido też potem zmniejszylem do 6 mg i stawy okej ale z libido nie mogę dojść do ładu leży całkowicie myślę czy by wogole nie dawać exe a zbadać nie Zbadam estro bo tren idzie a w labie nie da rady ta druga metoda tylko zakłamany wynik wychodzi a też nie mogę dopuścić do zawysokiego estro bo lekkie Gino siedzi i zaraz sobie wkrecam jak exe nie biore a 3 mg to.nawrt nie ma ćwiartki tabsa sensu dzielić bo się pokruszy heh i jeszcze co do mety inj jaki ma okres poltrwania bo z rana nie będzie jak przywalic tylko dopiero około 17 a na masie planuje szmnac;)


1000enana ed? srogo


Oj tam tren I master ed a enan 1000 na dwa razy po 500
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 439 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 75126
Muszę przyznać że Tren to jednak niszczyciel. Zacząłem go w czerwcu a tydzień temu skończyłem i budzę się ze snu. Moja osobowość wraca do siebie po totalnym rozp****leniu. I nie chodzi mi o agresję. Z side'ów fizycznych w zasadzie mam na nim tylko dużą potliwość i przez pierwsze tygodnie wybudzanie się po kilku godzinach snu. Ale jeśli chodzi o głowę to jestem inną osobą i sam tego nie widzę. Tzn wydaje mi się że wszystko jest ok a najbliższe mi osoby zaczynają mieć do mnie pretensje i kłócić się ze mną. Do tego stopnia że dochodzi do awantur i moich wyjść z domu. Po prostu opuszczam mieszkanie bo nie mogę tego znieść. Dopiero kiedy odstawiam Tren i zaczyna ze mnie schodzić dostrzegam że to co się działo to wszystko moja wina. Tak jakbym przez te kilkanaście tygodni był swoim alter ego i żył nieświadomy jak we śnie.
2

Dopóki Walczysz Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Ziomek , depresja jesienna Cię łapie , nie oczerniaj trenu Haha

P.S dodam , ze rozumie o czym piszesz


Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2019-09-20 00:15:00
1

omerta 2

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium