SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7425453

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
lodzianin1
Ja też w domu bo musze mieć żołądek nie podrazniony na 13 stycznia, a na trzeźwo wolę w domu posiedzieć %


Nie ma tego zlego co na dobre by nie wyszlo.

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22505 Napisanych postów 32954 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403659
To jest właśnie urok tego dnia, gdy w domu małolaty. Urwać się nigdzie nie urwę, a spać mi starsza też nie pozwoli bo chcę odpalić parę rakiet.
Może za parę lat jak odchowam to zabiorę żonę w jakieś fajne miejsce i znów poczujemy magię sylwestra we dwoje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
snara
lodzianin1
Ja też w domu bo musze mieć żołądek nie podrazniony na 13 stycznia, a na trzeźwo wolę w domu posiedzieć %


Nie ma tego zlego co na dobre by nie wyszlo.




Też tak myślę, popatrzę jak strzelają i sleep %
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
blase83
To jest właśnie urok tego dnia, gdy w domu małolaty. Urwać się nigdzie nie urwę, a spać mi starsza też nie pozwoli bo chcę odpalić parę rakiet.
Może za parę lat jak odchowam to zabiorę żonę w jakieś fajne miejsce i znów poczujemy magię sylwestra we dwoje


Dziadka trzeba było podrzucić

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
blase83
To jest właśnie urok tego dnia, gdy w domu małolaty. Urwać się nigdzie nie urwę, a spać mi starsza też nie pozwoli bo chcę odpalić parę rakiet.
Może za parę lat jak odchowam to zabiorę żonę w jakieś fajne miejsce i znów poczujemy magię sylwestra we dwoje


Mi teraz pasuje z corka kazda chwile spedzam a w sylwestra dobra zabawa.
Dziecko tak szybko rosnie szkoda mi tego czasu.
Jak bedzie starsza to i tak pojdzie z chaty i zostane z zonka to juz tylko zabawa zostanie.
Taki plan na zycie

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46491
U mnie problem żeby mała zostawić na parę h u dziadka a co dooiero na całą noc ale raz była a za.rok to wkoncu na bal jakiś pójdziemy razem , bo nie pisałem ale się dogadaliśmy:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Latka i tak poleca

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46491
My z moja mamy po 25 lat, mała w tym roku będzie miała 5 ;) tak że będzie i czas na zabawę:D teraz forma , nie ma melanżu, przed siłka były melanze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46491
snara
Zjadlem kielbase z jelenia zagryzlem zupa pomidorowa.
Teraz pale blanta.zona z corka bajki oglada.
I tak fajnie jest :)
Na tyle mam dobre zycie ze sylwester moze byc kazdego dnia :)
Bo sam sobie szefem.

Na mnie czeka z piersi i z gesiny na rano ;) i chlebek odebralem przed bramką świeżo upieczony ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Wszystkiego dobrego w nowym roku!!!!!

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium