SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7418560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Ja cykle w większości opieram na andro od lat i u mnie mega popularny lab nigdy się nie spotkałem z taką opinia

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 234 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27626
Ja również chwalę tą firmę i mi osobiście mega przypasowała ;)

co jest k***a raz dwa trzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Rozwiń to dziwnie się czuję
Bo jak komuś nie pasuje nośnik to przekłada się to na dyskomfort ból czy nawet stan zapalny.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Mnie primka andro lekko pobolewa też
Za to Ment np zero bólu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Primke właśnie bije i też mnie pobolewa, ale ten środek większość osób pobolewa.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
-żabO-
hehehe dobre :) koles już ma pare cykli za sobą wiec mysle ze obeznany jest w temacie saa, pare lat leci na saa ale z przerwami do tego boksuje, lubie go ale nie raz jest mega ciezki u mnie na silce paru chlopa wali andro i nikt nie ma problemu ale mu po miesiącu cyklu cos nie pasuje i tak nawinął ze może uczulony na olej jest (chociaż ja osobiście nie znam nawet skutków uczulenia na olej) wiec pomyślałem ze popdytam grono fachowców ;P


Jak by byl uczolony to by po pierwszym strzale juz awarie mial.
2

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Andro ma dobry olej . Kiedyś lipa susta była , ale szybko wymienili . Bolało jak jasny hoooy, po tydz czasu ponad awaria
A ogólnie srudki jak dla mnie bezbolesne


Zmieniony przez - Lux1980 w dniu 2020-01-03 18:37:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470276
-żabO-
Panowie podpowie mi ktoś na jakim oleju są suplementy andro typu cypio/ prima ? miał ktoś uczulenie na olej ? jakie mogą być objawy uczulenia na olej ? (pytam bo na siłowni kolega twierdzi ze najlepszy olej na saa jest mtc) i że po srodkach andro dziwnie się czuje


Mct jest super ale czesc spoleczenstwa go nie toleruje
Ja tak mam
Ale bije dalej
Lekka gula i obolalosc
2 dni i po sprawie
Zadnych gorączek, ropy czy tam innych objawów.
Im wiecej na raz tym gorzej na drugi dzien
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
-żabO-
Panowie podpowie mi ktoś na jakim oleju są suplementy andro typu cypio/ prima ? miał ktoś uczulenie na olej ? jakie mogą być objawy uczulenia na olej ? (pytam bo na siłowni kolega twierdzi ze najlepszy olej na saa jest mtc) i że po srodkach andro dziwnie się czuje


Info od producenta

Androchem na oleju MTC
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Npp na tym samym co Ment? Bo po npp zawsze mam lekki stan zapalny?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium