SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7316696

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30053
oczywiscie, dlatego pisze ze kg na tym nie ida, tylko jestem pelen energi idealnie pod sw
jesli sie nie myle to wszystkie pochodne dht maja wplyw na serotonine


Zmieniony przez - Cycu_ś w dniu 2020-12-26 19:17:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1180 Napisanych postów 959 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31227
Cycu_s dobrze zrozumiałem tren lepszy na podwórkowym poziomie?

Najpotężniejszą siłą we wszechświecie jest SIŁA WOLI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30053
nie, zupelnie odwrotnie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
Nie no tak na poważnie - jak Paweł napisał. Ssmopoczucie może i się poprawi, chociaż ja wolę mastera. Czy coś poza tym poczujesz? Raczej nic, ani z plusów ani z minusów. W skali roku na pewno coś tam przyczyni się do budowania, ale to jest kosmetyk. O działaniu jak pre wo to już nie będę nic pisał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 61 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1182
pawel82
Też nie słyszałem żeby aż tak prima czesała
Cycu chyba masz dobrą wkrętkę


W końcu z wie co to hajp. Tam ćpunów byle co wprowadza w stan euforii. Nawet i przyprawy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30053
wiadomo, po lotce primy nie czuje sie jak po kresce mefedronu, ale zaraz idzie odczuc spiecie miesniowe i lepsze samopocczucie. To tak jak bys wrzucil proviro, tez go poczujesz szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1180 Napisanych postów 959 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31227
Rozumiem, ani to ani to.
Test 4life i tak będzie dobrze.

Najpotężniejszą siłą we wszechświecie jest SIŁA WOLI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870242
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
prz1993
Nie no tak na poważnie - jak Paweł napisał. Ssmopoczucie może i się poprawi, chociaż ja wolę mastera. Czy coś poza tym poczujesz? Raczej nic, ani z plusów ani z minusów. W skali roku na pewno coś tam przyczyni się do budowania, ale to jest kosmetyk. O działaniu jak pre wo to już nie będę nic pisał


Dokładnie tego oczekuje
I nie spodziewam się fajerwerków w stylu , który opisał Cycus.
Na pewno troszkę zwiększa anabolizm i o to .i chodzi. Ja się nigdzie nie spiesze , lecę kosmetyczne dawki testa 400 mg i GH 5 ui dziennie. Gdyby mi zależało na spektakularnych efektach na pewno uderzył bym w co innego. Ale mi zależy na zdrowiu.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 61 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 1182
Harold
prz1993
Nie no tak na poważnie - jak Paweł napisał. Ssmopoczucie może i się poprawi, chociaż ja wolę mastera. Czy coś poza tym poczujesz? Raczej nic, ani z plusów ani z minusów. W skali roku na pewno coś tam przyczyni się do budowania, ale to jest kosmetyk. O działaniu jak pre wo to już nie będę nic pisał


Dokładnie tego oczekuje
I nie spodziewam się fajerwerków w stylu , który opisał Cycus.
Na pewno troszkę zwiększa anabolizm i o to .i chodzi. Ja się nigdzie nie spiesze , lecę kosmetyczne dawki testa 400 mg i GH 5 ui dziennie. Gdyby mi zależało na spektakularnych efektach na pewno uderzył bym w co innego. Ale mi zależy na zdrowiu.


Napisz jak z jakością skóry u Ciebie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium