SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7302872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Ten dział nie dla Ciebie widocznie xd

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12116
Ban od razu bo takie pytania irytują i się odechciewa prowadzić dyskusje.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Bizon998
Karkówka wieprzowa może być na masę ? Zdrowe te miecho ma tam troszkę tłuszczu bo filet z kury to lepiej na redukcji zjadać no nie


Wybieraj raczej chude mięsa, tluste maja sporo minusów.
Tłuszcze nasycone wiec lipidogram się j**ie wrażliwość itp
Nie da się określić nawet e przybliżeniu ile dany kawałek ma fatu i na kawałku 300g mięsa możesz mieć 300 kcal różnicy i kilka innych tego typu problemów.

Co do skory na redukcji nie ma to najmniejszego znaczenia z doświadczenia nadmiar i tak zostaje schudłem 50 kg prawie i co byś nie robił i tak będzie nadmiar możesz redukować powoli smarować się nic to nie da. Skóra się nie redukuje jedyne co to możesz jej jędrność poprawić i to da efekt jakby tej skory było mniej, u mnie po kilku latach od redukcji z toku na rok jest lepiej z ta skóra bo rosnę to naciągam ja jednak i nie zwisa jak kiedyś ale planuje wyciąć w tym roku gino i od razu robię przepuklinę pępkowa i właśnie się będę konsultował w sprawie cięcia nadmiaru skory. Teraz jak stoję nie widać ale jak się schylę to z 3 portfele da się zrobić.


Skąd wiem ze smarowanie nie działa itp? Bo kombinowałem przynpeirwszej redukcji która trwała 1.5 roku i wiem jak skoczyłem jak to wyglądało potem zaj**alem jojo i przebiłem wagę maksymalna o kolejne 10kg i znów zredukowaniem tym razem w pół roku i nie było różnicy na końcu nadmiar taki sam a już niczym nie smarowałem i nie kombinowałem. Możesz się wyciąć w moment a skóra ile da radę to z czadem się ujędrni i tyle. Przy długiej redukcji będzie się to działo podczas ale czas będzie ten sam prawdopodobnie. Tyle z doświadczenia


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2020-10-18 09:57:13
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 309 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14852
To fakt że skóra na brzuchu wisieć będzie, bo na reszcie dowalisz mięsa i tego nie widać. Też mam za sobą redu 40kg. Stosuje te kremy z Wit c Q10, msm, biotynę, czasami pepki, gh i z czasem coraz lepiej to wygląda, ale to na przestrzeni 3lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
sfdpowersfd
siema. czy istnieją jakieś sposoby (kremy, żele, coś innego) aby w trakcie redukcji z dużej otyłości zmniejszyć ryzyko obwisłej skóry na brzuchu? oczywiście powolna redukcja to jedno, ale mimo wszystko jakąś skóra zostanie. można temu jakoś przeciwdziałać już w trakcie redukcji?


Jeśli skóra będzie uszkodzona nic nie pomoże poza zabiegiem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 393 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19059
Dawka dzienna 20 mg (4tab) sarm gw-501516 stosowana w celu poprawy lipidów będzie ok? Niby zalecane jest 10mg ale dla 115 kg chłopa to może być chyba mało? Czy jednak lecieć te 10 ale dwa razy dłużej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
20mg bez przerw w stałej suplementacji się sprawdza u mnie spora zmiana była
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 393 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19059
A ten mk-677 faktycznie działa? Daje jakieś zauważalne efekty? Dopiero zaczynam wchodzić w temat sarmów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Mk nie jest sarmem i działa. Ma plusy i minusy musisz sam przetestować jednemu leży innym nie i różne reakcje są.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94386 Napisanych postów 364314 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668757
O mk miedzy innymi tutaj masz temat i sporo wiadomosci

https://www.sfd.pl/SARMY_Porozmawiajmy_-t1158189.html 

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium