SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7299604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Zależy jaki sok do tej insulinowki. Część trzeba podgrzać.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
snara
Krzychu79
ryba266
Na drzazgę tzn że chyba płytko? Krzychu coś tam kombinował tak.
Też myślę o najszerszych. Nogi już nie ryzykuje, barki dziwnie trochę. Też raz po wbiciu zaczął mi bark skakać. Póki co cały czas poślady lecą. Profilaktycznie raz w tyg rozbijane tym młotkiem z AliExpress co by sie zrosty jakieś nie porobiły. I jak na razie ok


Natan mnie ostrzegał, żeby tak nie robić. No ale biłem tak sporo, tylko ze małe ilości ed 0,5 ace+0,5 prop. Ostatnio to po 0,5 propa ed. Jak ktos tak mało bije to i podskórnie może - zawsze odsyłam do arta dostępnego na potreningu - tam nie stwierdzono różnic w ilości testa we krwi niezależnie od sposobu bicia.

Na YT ogladalem jakis koles bil menta insulinowkami i uchalil sam probowalem i ok bylo jeslinchodzi o dzialanie tylko h**owo bo sok gesty i nie chce isc

Bilem tak Antka inj i super szło. Z resztą inne środki też igła 0.4 13mm
Gesty olej zawsze można podgrzać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Krzychu79
Zależy jaki sok do tej insulinowki. Część trzeba podgrzać.


Ja zawsze podgrzewam

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
krzykacz
patryk173
lodzianin1
patryk173
Ja jeszcze mogę polecić barki i tricepsy. Podobno bicepsy fajne ale trzeba zacząć od 0.5ml i mieć olfen w szufladzie


biceps i triceps to średni pomysł

Średni jak zależy dla kogo. Znam ludzi co latami wala tylko lapy i barki i chwalą sobie. Średni pomysł to wbić 3 ml w biceps i za chwilę iść robić lapy hehe


Bic/tric u mnie luz. Plegar i łydki też różnica w dł lotki no i pomoc niezbędna.

Co do tego wyżej to akurat zupełnie niedawno trafiłem kolesia który wlał w łydki po 2ml poszedł nogi robić bo większa pompa później przez 2tyg widziałem go tylko w samochodzie ponoć nie bardzo mógł chodzić


Raz w zyciu zrobilem w lydke igla 5
Przez 3 dni nie moglem stawac na noge a problem z chodzeniem przez tydzien.

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94337 Napisanych postów 364280 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668652
snara
krzykacz
patryk173
lodzianin1
patryk173
Ja jeszcze mogę polecić barki i tricepsy. Podobno bicepsy fajne ale trzeba zacząć od 0.5ml i mieć olfen w szufladzie


biceps i triceps to średni pomysł

Średni jak zależy dla kogo. Znam ludzi co latami wala tylko lapy i barki i chwalą sobie. Średni pomysł to wbić 3 ml w biceps i za chwilę iść robić lapy hehe


Bic/tric u mnie luz. Plegar i łydki też różnica w dł lotki no i pomoc niezbędna.

Co do tego wyżej to akurat zupełnie niedawno trafiłem kolesia który wlał w łydki po 2ml poszedł nogi robić bo większa pompa później przez 2tyg widziałem go tylko w samochodzie ponoć nie bardzo mógł chodzić


Raz w zyciu zrobilem w lydke igla 5
Przez 3 dni nie moglem stawac na noge a problem z chodzeniem przez tydzien.

Ja winko na wodzie kiedyś wstrzyknalem i też nie polecam

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Akurat DB Pharma zrobiła wino w nowej technologii że ins można bić i bez problemów nawet po łydach ludzie dawali i wsio dobrze.
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94337 Napisanych postów 364280 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668652
patryk173
lodzianin1
patryk173
Ja jeszcze mogę polecić barki i tricepsy. Podobno bicepsy fajne ale trzeba zacząć od 0.5ml i mieć olfen w szufladzie


biceps i triceps to średni pomysł

Średni jak zależy dla kogo. Znam ludzi co latami wala tylko lapy i barki i chwalą sobie. Średni pomysł to wbić 3 ml w biceps i za chwilę iść robić lapy hehe


Patryk źle mnie zrozumiałeś chyba Zulak kiedy pisał ( taki gość co pisał o saa między innymi do MD) że inj biceps/triceps zwiększa szansę zerwania tych 2 mięśni o coś około 50 % w porównaniu do osób w nie, nie bijacych.
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 434 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224896
U mnie barki i poślady bez problemowo inj czasami udo.Nie rozumiem ludzi którym ciężko aspiracje zrobić ,a póżniej płacz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
lodzianin1
patryk173
lodzianin1
patryk173
Ja jeszcze mogę polecić barki i tricepsy. Podobno bicepsy fajne ale trzeba zacząć od 0.5ml i mieć olfen w szufladzie


biceps i triceps to średni pomysł

Średni jak zależy dla kogo. Znam ludzi co latami wala tylko lapy i barki i chwalą sobie. Średni pomysł to wbić 3 ml w biceps i za chwilę iść robić lapy hehe


Patryk źle mnie zrozumiałeś chyba Zulak kiedy pisał ( taki gość co pisał o saa między innymi do MD) że inj biceps/triceps zwiększa szansę zerwania tych 2 mięśni o coś około 50 % w porównaniu do osób w nie, nie bijacych.


jw , a jesli cos nie tak kiedys bedzie z sokiem to jak dupe pokroją to idzie żyć a jak barki ,bicek,,tricek to kalectwo już jest ,i z dzwiganiem też mozna sie pożegnac.Moze nie zdażyc sie wcale,ale wystraczy ze zdazy sie raz...

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
acidm
lodzianin1
patryk173
lodzianin1
patryk173
Ja jeszcze mogę polecić barki i tricepsy. Podobno bicepsy fajne ale trzeba zacząć od 0.5ml i mieć olfen w szufladzie


biceps i triceps to średni pomysł

Średni jak zależy dla kogo. Znam ludzi co latami wala tylko lapy i barki i chwalą sobie. Średni pomysł to wbić 3 ml w biceps i za chwilę iść robić lapy hehe


Patryk źle mnie zrozumiałeś chyba Zulak kiedy pisał ( taki gość co pisał o saa między innymi do MD) że inj biceps/triceps zwiększa szansę zerwania tych 2 mięśni o coś około 50 % w porównaniu do osób w nie, nie bijacych.


jw , a jesli cos nie tak kiedys bedzie z sokiem to jak dupe pokroją to idzie żyć a jak barki ,bicek,,tricek to kalectwo już jest ,i z dzwiganiem też mozna sie pożegnac.Moze nie zdażyc sie wcale,ale wystraczy ze zdazy sie raz...


Mialem stan zapalny w posladku obeszlo sie bez ciecia ale 3g antybiotyku wyloczyly mnie na tydzien.
U koleszki widzialem posladek po cieciu i wyglada h**owo blizna na 1.50cm i 4cm dlugosci .

Nie chce nawet myslec jak by na lapie to wygladalo
1

snara

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium