SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7301832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
No raczej nie o czystości 94% Haha

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
chodzi mi o to że w breaking bad to metaamfetamina, a tu piszą o amfetaminie jednak bez znaczenia na wszystko to nie ogarniam jak można czerpać przyjemności z fazki po fecie, jest tyle innych fajniejszych wynalazków pomijając już fakt że w Polsce to Wy tam macie może 10 maks 20% fety w fecie.
3

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5383 Napisanych postów 15403 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388200
walter white aka heisenberg - najlepsza postac ze wszystkich seriali


20% fety w fecie i porkuszone szklo, zeby te 20% lepiej kopalo jak potnie kichawe i odrazu do krwiobiegu sie dostanie


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 01/05/2020 16:01:03

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Najlepsza a zarazem najbardziej wk***iajaca. Wszystko psuł

Czelista - wiem ze to co innego. Czytałem coś ze podobno o wiele mocniejszy wystrzał jak po fecie I nieco bardziej euforyczny i straszliwie ryje beret.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
lordknaga
walter white aka heisenberg - najlepsza postac ze wszystkich seriali


20% fety w fecie i porkuszone szklo, zeby te 20% lepiej kopalo jak potnie kichawe i odrazu do krwiobiegu sie dostanie



Zmieniony przez - lordknaga w dniu 01/05/2020 16:01:03


dokładnie tak. szkło, apap, tynk ze ściany... opcji sporo, dużo widziałem, nic mnie nie zdziwi. a prawda jest taka, że jakby ktokolwiek miał dostęp do czystej fety to po paru kreskach by się człowiek przekręcił.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
Cayek
Najlepsza a zarazem najbardziej wk***iajaca. Wszystko psuł

Czelista - wiem ze to co innego. Czytałem coś ze podobno o wiele mocniejszy wystrzał jak po fecie I nieco bardziej euforyczny i straszliwie ryje beret.


meta i hera to dwa najgorsze dragi pod kątem uzależnienia i skutków ubocznych.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
czellista
chodzi mi o to że w breaking bad to metaamfetamina, a tu piszą o amfetaminie jednak bez znaczenia na wszystko to nie ogarniam jak można czerpać przyjemności z fazki po fecie, jest tyle innych fajniejszych wynalazków pomijając już fakt że w Polsce to Wy tam macie może 10 maks 20% fety w fecie.


to żeś pojechał ,polska feta jest exportowana na cały świat.Jak kiedyś kupiłem 5g to ziomkowi odsprzedałem 0.5 g.On zrobił z tego 5 g sprzedał wszystko w 15 minut a ludzie sie wracali po godzinie i chccieli jeszcze :D:D:D ja nie sprzedałem nic , wj**ałem do kluka wszystko sam (na raty oczywiście)


Zmieniony przez - acidm w dniu 5/1/2020 4:09:15 PM
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 434 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224896
czellista
lordknaga
walter white aka heisenberg - najlepsza postac ze wszystkich seriali


20% fety w fecie i porkuszone szklo, zeby te 20% lepiej kopalo jak potnie kichawe i odrazu do krwiobiegu sie dostanie




Zmieniony przez - lordknaga w dniu 01/05/2020 16:01:03


dokładnie tak. szkło, apap, tynk ze ściany... opcji sporo, dużo widziałem, nic mnie nie zdziwi. a prawda jest taka, że jakby ktokolwiek miał dostęp do czystej fety to po paru kreskach by się człowiek przekręcił.
Takie mieszanki to chyba przez 3 ręce przechodziły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
nie wiem dokąd eksportuje się fetę z Polski, ale w świecie dragow i tego całego przestępczego światka siedziałem niecale 10 lat. trochę widziałem, trochę przeżyłem, troszkę również odsiedziałem, także swoje wiem. ale... to nie forum od dragow więc ja wiem swoje, Ty wiesz swoje, a teraz zapraszam na trening
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3132
To juz chyba za grube tematy tutaj leca zeby to czytac sami gangsterzy.
3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium