SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7317665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Ja lecę teraz tylko w barki igłami 5 i nadają się dla mnie idealnie. Co prawda biję tylko 0,5 ml ew, ale 1 ml też by wbił spokojnie


Zmieniony przez - skint73 w dniu 2023-01-06 14:45:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 789 Wiek 29 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 9521
Nipro kupiłem 2 pudełka tylko ze względu na rozmiar 0,45x22 a poza tym to jak wyżej , różnicy nie widzę do tańszych . Jak ktoś zakłada i zdejmuje " pokrywkę " od igły kilka razy przed wbiciem to spore szanse są jej stępienia , proste . Naciagasz większą , zmieniasz na mniejszą i od razu walisz ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
Ja Nipro 0,3x13mm lecę ed. 0,7 zaciągam szybka wymiana igły i myk. W oczekiwaniu na w/w igły biłem kilka dni dołączonymi do pompek KD JECT III 0,4x13mm i uważam, że różnica jest ogromna. Dosłownie przepaść.

Tak z innej beczki. Jak jest trwałość tych gumek od flakonów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
LDL
Ja Nipro 0,3x13mm lecę ed. 0,7 zaciągam szybka wymiana igły i myk. W oczekiwaniu na w/w igły biłem kilka dni dołączonymi do pompek KD JECT III 0,4x13mm i uważam, że różnica jest ogromna. Dosłownie przepaść.

Tak z innej beczki. Jak jest trwałość tych gumek od flakonów.

O jakiej różnicy piszesz? Na korzyść dołączonych do insulinówek 0,4 czy na korzyść Niporo 0,3?

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12656 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170778
Powtarzam się, ale widzę poważny problem igielek wraca jak bumerang,
tak chciałem tylko wtrącić że bije od lat, a zakup igieł wygląda tak,
wchodzę do apteki, poproszę 20szt 0,8, tyle samo 0,5, jak nie ma to 0,6, wbijam na chatę, zaciągam do pompki zakładam 0,5 wbijam i elo,
nawet nie wiem jakie firmy tam na opakowaniu są, czy to udo czy poślad, po prostu wchodzą, serio nie wiem w czym wy wszyscy macie taka ciężką rozkminke
2

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
co do igiel to sie podepne

ktos zamawia online? zamawialem kilka razy z doz'a ale za kazdym razem chce pompki czy igly kilka rodzajow, to zawsze polowy nie ma, ma ktos jakis dobry sklep online?

dzieki.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Mi akurat dowożą z oddziału także nie polecę nic
3

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
lordknaga
co do igiel to sie podepne

ktos zamawia online? zamawialem kilka razy z doz'a ale za kazdym razem chce pompki czy igly kilka rodzajow, to zawsze polowy nie ma, ma ktos jakis dobry sklep online?

dzieki.


Ja zamawiałem z matopat24 kropka pe el. Szkoda, że po 3 latach dowiedziałem się, że 3 przystanki tramwajowe mam całą hurtownię z takimi artykułami i mogę wszystko kupić na miejscu.

Co do igieł nipro. To prawda co pisze producent. Bardzo ostre ścięcie igły dosłownie w 100% niweluje u mnie ból i mocne napieranie na igłę żeby w ogóle ona przeszłą przez skórę. Mało tego. Mając do wyboru szpilę 0,6 Nipro i dołączoną do pompek 0,4-0,45 wybrałbym Nipro. Igła wchodzi wszędzie. Zrosty, stanu zapalne. Jak siusiak w wilgotną, rozgrzaną cipkę. U mnie ciężko dostać na miejscu te igły w aptekach. Sieć aptek ROSA miała jak kupowałem. Ale tylko 0,5-0,7...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Jprdl...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28668
https://medicaldepot.pl/

Ja z tąd zamawiam. Mają prawie wszystko co potrzeba.

100 sztuk pudło igieł ok 7 zł.


Zmieniony przez - Helionus w dniu 2023-01-07 08:33:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium