SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7388381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No a to normalna praktyka. Lekarze robią tak jak jest na ulotce a połowa leków ma 20 lat i jak dostali zezwolenia tak maja dalej i tam nie wiele się zmienia a świat idzie do przodu i teraz wiemy o wiele więcej ale takie firmy maja to w dupie bo hajs ciągną to po co maja coś zmieniać, nie zwiększy to dochodu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28692
Panowie pytanie,

Rano do posiłku b/w/t wrzucam berberyne i po jakieś godzinie w bani mi się helikopter zaczyna, takie zawroty po 15-20 sekund. Przechodzi to po 20-30 min.
Czyżby hipo( nie wiem, strzelam).
Macie jakieś inne pomysły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21579 Napisanych postów 30808 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870699
Nie wiem jaką WI musiałbyś mieć, żeby się berberyna do hipki doprowadzić. Tym bardziej że tluszcze regulują poziom glukozy, który nie spada tak szybko. A najlepiej to po prostu sprawdz glukometrem i po sprawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28692
Na czczo 86, po posiłku nie sprawdzałem, ale w sumie to dobry pomysł żeby ogarnąć, dzięki za radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Podczas cardio jak dawałem do posiłku przed berberyne na redu to mi spadał cukier w ch** ale jak nic nie robię intensywnego ponad 30min ciągiem to się nic nie dzieje. Ale ja mam tak ogółem z cukrem ze Np naczczo cardio nie zrobię bo zejdę bo mi cukier leci a wrażliwości nigdy super nie miałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Helionus
Panowie pytanie,

Rano do posiłku b/w/t wrzucam berberyne i po jakieś godzinie w bani mi się helikopter zaczyna, takie zawroty po 15-20 sekund. Przechodzi to po 20-30 min.
Czyżby hipo( nie wiem, strzelam).
Macie jakieś inne pomysły?



berberyna to tylko roślinka
aż tak mocno nie klepie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 22473 Napisanych postów 32922 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403484
Może tren w tle, możemy zgadywać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28692
e-lite
Helionus
Panowie pytanie,

Rano do posiłku b/w/t wrzucam berberyne i po jakieś godzinie w bani mi się helikopter zaczyna, takie zawroty po 15-20 sekund. Przechodzi to po 20-30 min.
Czyżby hipo( nie wiem, strzelam).
Macie jakieś inne pomysły?



berberyna to tylko roślinka
aż tak mocno nie klepie




Też mi sie tak wydaje

Leci mk i lgd, może lgd taki braing fog/ zawroty robi, nie wiem, ale muszę to zacząć obserwować żeby kuku nie było i na posadzce pewnego razu nie wylądować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21774 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Helionus
Na czczo 86, po posiłku nie sprawdzałem, ale w sumie to dobry pomysł żeby ogarnąć, dzięki za radę.



Zbadaj trzustke na czczo i po obciążeniu glukoza, będziesz miał jasność na czym stoisz. Przed badaniem odpuść suple.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28692
krzykacz
Helionus
Na czczo 86, po posiłku nie sprawdzałem, ale w sumie to dobry pomysł żeby ogarnąć, dzięki za radę.



Zbadaj trzustke na czczo i po obciążeniu glukoza, będziesz miał jasność na czym stoisz. Przed badaniem odpuść suple.


Mm spok, jak będę w zasięgu glukometru to tak zrobię, dzięki za radę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium